У Новосілках – нова зупинка

У селі Новосілки Зарічанської об’єднаної територіальної громади за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» облаштували зупинку для громадського транспорту. Ініціатором доброї справи для села став депутат Зарічанської ОТГ, укропівець Михайло Шостак.
У Новосілках – майже 600 жителів. Працює лише початкова школа, тому старші діти відвідують загальноосвітній заклад у сусідньому селі Суходоли, а найменшенькі разом з батьками добираються у дитсадок, що у Заріччі. Чекали автобус просто неба традиційно, як кажуть місцеві, «біля берези», що майже у центрі Новосілок. 
«Сільські жителі, переважно, працюють на Володимир-Волинській птахофабриці, тому щоразу добираються на роботу із села, – розповів Михайло Шостак. – Старшим теж потрібно до міста, що за 5 кілометрів, аби відвідати ринок, соціальні структури, лікувальні заклади тощо. І усі змушені були і в дощ, і холод, і спеку чекати під відкритим небом на автобус. Особливо багато людей збирається зранку. Тому вирішив разом з активістами села підготувати проект, щоб залучити кошти від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» для обладнання зупинки. У нас одна є на початку села, але то далеко».
Два місяці тому ініціатори проекту звернулися за підтримкою, а вже сільські жителі очікують транспорт в облаштованому місці. Тепер і діти, і дорослі мають прихисток від негоди доки приїде автобус.
«Впевнений, що підтримка таких ініціатив в користь громади завжди знайде відгук в серцях людей, – переконаний Михайло Шостак. – Радує, коли є такі люди, як засновник Фонду – Ігор Палиця, які готові допомогти і підтримати жителів навіть невеликого села. Громада тоді відчуває, що не наодинці зі своїми проблемами. Готові далі ініціювати нові спільні проекти, тим більше, що уже переконалися у користі такої співпраці».
До слова, у Новосілках минулоріч відкрили новий спортивний майданчик, до обладнання якого теж долучився Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

oksy

Залиште коментар