За Кубок Фонду змагатимуться 22 навчальних заклади

Ще не встигли вгамуватися емоції після ІІІ турніру з волейболу серед вчителів та батьків учнів луцьких шкіл, як Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» організовує чергові змагання –  Кубок Фонду з міні-футболу серед учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти міста Луцька.

Змагання відбуватимуться упродовж трьох днів, 15-17 квітня, на шкільних міні-футбольних полях. За Кубок змагатимуться 22 школи.

8 квітня у НВК №9 відбулося жеребкування. За результатами якого команди розділені на 4 групи.

Представник Фонду Дмитро Піддубний зазначив, що школи з задоволенням долучаються до таких змагань. Оскільки вони  не лише популяризують спорт серед дітей, а й дозволяють покращити матеріальну базу навчальних закладів. Цьогоріч Фонд започаткував нову  номінацію  для команди, що посіла 4 місце – «Воля до перемоги». Тож усі фіналісти отримають цінні подарунки – медалі, брендовані футзальні м’ячі, комплект сіток на ворота. Також, традиційно, всі команди-учасники одержать фірмові футбольні м’ячі з логотипом Фонду.

• Засновник Фонду Ігор Палиця вболіває за розвиток спорту та спортивної інфраструктури Волині. Нині у двадцять одній школі Луцька облаштували міні-футбольні поля. Це унікальний проект  для України, адже жоден обласний центр не має такої кількості сучасних полів зі штучним покриттям. Завзятість та наполегливість, що її демонструють школярі під час змагань, свідчення того, що все робиться недаремно, – каже Дмитро Піддубний.

Зазначимо, що Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» такі змагання організовує не вперше. У грудні 2018 році за Кубок Фонду змагалися учні 8-11 класів. У результаті запеклої боротьби Кубок здобула команда ЗОШ №15. А на початку весни за першість боролися учні 5-7 класів. Тоді першість вибороли учні гімназії №14. Також традиційними стали змагання з міні-футболу та волейболу серед учителів та батьків луцьких школярів, що їх організовує Фонд.