За сприяння Фонду у дитячому садку замінили вікна

У дитячому садку № 3, що у Ківерцях, за сприяння Фонду  «Новий Луцьк»  замінили старі вікна на енергоощадні. Свого часу батьки та вихователі звернулися у Фонд зі зверненням, у якому вказали про таку нагальну потребу.

Днями представники групи № 2 «Ромашка» надіслали на адресу Фонду лист-подяку, у якому висловили вдячність за допомогу та підтримку.

«Дякуємо, що ви піклуєтеся про збереження тепла в приміщенні і здоров’я наших діток. Добрі справи не лишаються непоміченими. У період кризи особливо важливе Ваше прагнення зробити непросте життя незаможних родин більш захищеним. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а й радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повертається до Вас сторицею. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, невичерпної енергії, сімейного благополуччя і процвітання. Нехай всі Ваші ідеї реалізуються. Сподіваємось на продовження дружніх відносин і подальшу співпрацю», – йдеться у листі.

SAM_68131 (1)

Redaktor

1 коментар

    • Дедушка

      А нам не повезло.Написали заявку на замену одного окна в логопедической группе, детей всего 12 ть .детского сада №39.И на этом все.

      reply

Залиште коментар