«За сильну Україну»: у Луцьку провели мініфутбольний турнір для дітлахів

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» організував для хлопчиків та дівчаток 2011-2012 років народження мініфутбольний турнір «За сильну Україну». У змаганнях взяли участь десять команд, заявок було більше, але організатори вимушені були обмежити кількість учасників, аби зуміти провести турнір за один день.

Футбольні баталії відбулися 15 квітня на полях шкіл №10 та №19, адже поблизу розташоване велике бомбосховище, яким діти вимушені були скористатися через повітряну тривогу, пишуть Волинські Новини.
Як зазначила голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, минуло п’ятдесят днів від початку повномасштабної війни, протягом яких діти перебували в умовній ізоляції: школи закриті, змагання не відбуваються, діти здебільшого перебувають вдома. Тому було дуже багато прохань організувати хоча б якісь змагання.

«Нині ситуація в регіоні стала спокійнішою, росіяни вивели війська з Київщини, з Чернігівщини, у нас зменшилась кількість повітряних тривог. Тому вирішили організувати для дітей змагання, оскільки спорт – це здоров’я, а рух впливає і на діяльність мозку, і на емоційний стан. Сьогодні ми бачимо, як діти пожвавилися, за цих п’ятдесят днів вони відчули різні емоції. Хлопці та дівчата грали з азартом», – наголосила Катерина Шкльода.

З її слів, під час організації турніру основний акцент робили на безпеці дітей, тому знайшли місце, поблизу якого розташоване бомбосховище. Одного разу діти вимушені були сховатися, оскільки пролунав сигнал повітряної тривоги, але потому команди все ж визначили переможця.

Отож, третє місце посіла команда «Любарт», друге – «Олімпія», а золото здобула команда ДЮСШ №2 2011 року народження.

Кращим воротарем турніру став Максим Калюх, звання кращого бомбардира отримав Владислав Петров, а кращим гравцем турніру визнали Дениса Філонюка. Усі команди отримали медалі та солодкі призи.

Відзначимо, що у Фонді сумнівалися, чи проводити змагання, адже, за статистикою, 15 тисяч дітей покинули Луцьк. Але, за словами Катерини Шкльоди, сьогоднішній турнір показав, що такі змагання потрібні, тому благодійники сподіваються, що і далі зможуть залучати до них дітей.

tilkyrazom

Залиште коментар