Запрошуємо на Ковельський півмарафон!

9 травня – вулиці міста Ковеля перетворяться на бігові доріжки. Цього дня о 9.00 стартують учасники головних пробігів 11-го Ковельського пробігу в рамках якого пройде вдруге у Волинській області Чемпіонат України з напівмарафону. На ньому відбудеться відбір на Чемпіонат Європи.

Незмінним організатором пробігу є спортивний клуб  «Ковель». Забіг відбувається за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом». 

Кожен охочий взяти участь у пробігові матиме можливість це зробити – організатори про все подбали. Відбуватимуться забіги на різні дистанції, розраховані на окремі вікові категорії та класифікації: дитячі  забіги  в різних  вікових  категоріях,  головний  пробіг  (дистанція  7 км)  для  учасників  віком  від  16  років  та  напівмарафон – дистанція 21 км.

«Для учасників головних пробігів чекають на фініші пам’ятні медалі, участь в розіграші призів ну і звичайно найшвидші отримають фінансові Нагороди в сумі 40 тисяч грн! Не зволікайте зміцнювати своє здоров’я та отримати гарний настрій, приходь пробіжимось разом за для Перемоги над лінню!», – розповідає організатор пробігу Сергій Панасюк.

Секретаріат  пробігу  працюватиме  з 5  до  9  травня  в Палаці учнівської молоді.

До друку (1)

oksy

Залиште коментар