У МУЗЕЇ НОВОВОЛИНСЬКА ВСТАНОВИЛИ КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

У міському історичному музеї Нововолинська за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» встановили 7 камер відеоспостереження. З цієї нагоди до музею завітавдепутат Павлівської ОТГ від УКРОПу, представник  Фонду  Назарій Недбайло.
Під час екскурсії музеєм директор закладу Тетяна Марценюк розповіла, що крадіжки у музеї відбуваються надзвичайно часто. Зокрема, минулого року музей «збіднів» на шість писанок, фотографії остарбайтерів із таборів Сибіру, а півтора місяці тому – на два військових кашкети. 
«Встановлення відеоспостереження відкриває перед нашим музеєм нові перспективи, адже через відсутність охорони та контролю ми не могли організувати багато цікавих виставок, – розповіла директор музею Тетяна Марценюк. – Два працівники музею просто не можуть наглядати відразу за усіма відвідувачами музею».
Варто зазначити, що у фондах історичного музею Нововолинська налічують 6097 експонатів, з них 1422 – предмети основного фонду, які належать до державної частини Музейного фонду України, 4640 – предмети науково-допоміжного фонду.
Відтепер у кожному експонатному залі та на вході до музею встановлені камери відеоспостереження. Працівники музею запевнили, що тепер неоціненні експонати будуть під пильним наглядом.
Назарій Недбайло переконаний, що місце, де зустрічаються різні історичні періоди та покоління, у жодному разі не можна залишати напризволяще.
«Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» завжди підтримує проекти ініціативних громад, тому що це те, що потрібно людям, те чого вони потребують. Важливо, що навколо таких проектів мешканці об’єднуються, стають одним цілим, а це дозволяє максимально працювати на результат», – зазначив Назарій Недбайло.

tilkyrazom

Залиште коментар