Здорова дитина – сильна країна

У селі Гірка Полонка Луцького району в рамках проекту “Здорова дитина – сильна країна» відбулося офіційне відкриття оновленого дитячого майданчика. Ця приємна подія стала можливою завдяки плідній співпраці Гіркополонківської сільської ради, ініціативної громади села та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Половину вартості проекту надав Фонд, а іншу частину виділила сільська рада та зібрала батьківська громадськість. За ці кошти було оновлено ігрові майданчики, а також придбано спортивний інвентар. 
На святкове дійство, аби привітати діток та їх батьків завітали Гіркополонківський сільський голова Ніна Симонович, очільник Волинського УКРОПу Вячеслав Рубльов, представник Фонду Олександр Мельничук та депутат Луцької районної ради Олександр Бляшук.
Перед урочистим відкриттям вихованці садочка, а за сумісництвом і маленькі артисти, порадували присутніх гостей чарівними танцювальними номерами.
«Ці маленькі талановиті діти ростуть щирими патріотами країни завдяки вихователям, які тут працюють, та ініціативним людям громади. Вашим спільним бажанням було оновити майданчик на території садочку. Добре, що вдалося цю ідею спільно реалізувати. Надіюся, що цей майданчик буде служити ще 25 років, так як цьому садочку вже є на сьогодні. Майбутнє країни – це наші діти, і ми повинні вкладати в них для того, аби завтра держава була міцною», – зазначив Вячеслав Рубльов.
Ніна Симонович теж не приховувала радості з приводу відкриття майданчика: «Щиро вдячна батькам, за проявлену ініціативу, зокрема, голові батьківського комітету Наталії Жучко. В такому ж темпі працюватимемо й надалі, бо ми бачимо реальні досягнення і успіхи. А діткам я хочу побажати, аби вони росли здоровими, щасливими і щоб на їхньому обличчі завжди сяяла посмішка».
Не обійшлося свято і без подаруночків: представники Фонду подарували волейбольні м’ячі та брендовані чашки, які дітки, доки дорослі вели свої розмови, успішно поділили між собою.

Оксана

Залиште коментар