Зробимо місто чистим нашими руками!

Прибирання перед Великоднем – це вже традиція, адже чисто має бути не лише у власному домі, а й у місті, в якому мешкаєш.  Такої ж думки дотримуються небайдужі лучани, які  14 квітня разом з депутатом обласної ради від фракції «УКРОП», заступником голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Іриною Констанкевич та депутатом Луцької міської ради від фракції «УКРОП» Сергієм Савчуком  організували толоку на Оглядовому майданчику «Панорама Луцька», що на вулиці Квітковій у районі Львівської.

Оглядовий майданчик – важлива частина туристичної карти міста. Саме звідси відкривається чудова панорама старовинного міста над Стиром. Тут лучани та гості міста можуть побачити В’їзну вежу Луцького замку в оточенні куполів та шпилів святинь – костелу св. Петра і Павла, Свято-Троїцького собору, Хрестовоздвиженської та Покровської церков, Лютеранської кірхи.  Але насолоджуватися панорамою заважає сміття та захаращенна територія навколо туристичного об’єкта.

У прибиранні взяло участь близько сотні лучан, які виявили бажання навести лад у рідному місті.

Це студенти, учні, викладачі, громадські активісти й депутати місцевих рад.

На думку Ірини Констанкевич : «Лучани – європейці з українською душею. Для нас важливо жити у чистому та доглянутому місті. Так прикро, коли воно – красиве, величаве, романтичне, стародавнє і неохайне. Такі заходи мають об’єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані».

Упродовж дня активістам гуртом вдалося виконати чималий обсяг робіт. Підтверденням цьому стали численні мішки зі сміттям та купи сухого гілля.  Лучани, які долучилися до прибирання, кажуть, що сподіваються на повагу до своєї праці та міста. Адже кожен із нас своїми вчинками долучається до формування іміджу Луцька, а відтак і перших вражень у гостей, які сюди приїздять.

oksy

Залиште коментар