
Звіт за 2015 рік. Програма “Сучасна освіта”
ПРОГРАМА «ЛУЦЬК – ЦЕНТР СУЧАСНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ» (у 2016 році перейменована на “Сучасна освіта”)
– проект «Сучасна науково-дослідна лабораторія»;
– забезпечення технікою, технологіями, меблями тощо;
– відзначення працівників навчальних закладів за високі досягнення в освітній та науковій сферах;
– підтримка наукових, науково-практичних заходів тощо;
– проект «Фонд розвитку навчального закладу».
Програма «Луцьк – центр сучасної освіти і науки» реалізується з метою створення умов для активної роботи й навчання студентів вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Основний акцент – на підтримці наукових досліджень та інновацій через зміцнення матеріально-технічної бази закладів, облаштування науково-дослідних лабораторій та осередків для практичної роботи студентів.
У 2015 році завершився проект «Сучасна науково-дослідницька лабораторія». Найвагомішим внеском у розвиток освітньої інфраструктури стало відкриття навчально-практичної лабораторії з приготування їжі у Коледжі технологій, бізнесу та права.
У рамках проекту здійснили подальше фінансування лабораторії біотехнологій СНУ імені Лесі Українки – придбали полікарбонат для накриття теплиці агробіостанції університету, де будуть перевіряти у виробничих умовах вирощені в лабораторії сорти картоплі, ожини, суниці, лохини.
Також було надано допомогу на облаштування криміналістичної лабораторії на юридичному факультеті. Так, закупили потрібну техніку: криміналістичну валізу, ноутбук та фотоапарат.
Галузь професійно-технічної освіти також потребує суттєвого оновлення матеріально-технічної бази для навчання студентів та підготовки їх до практичної діяльності. Цього року для Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури придбано форматно-розкрійний та кромколицювальний верстати. Це обладнання буде використовуватися для забезпечення навчального процесу в підготовці столярів та виготовлені меблів для потреб училища.
Для Волинського технікуму харчових технологій придбано пароконвектомат, який допоможе студентам ефективніше здобувати навики у лабораторії приготування їжі.
БЮДЖЕТ: 4,3 млн грн.
Залиште коментар