Звіт за 2015 рік. Програма “Розвиток територіальних громад”

ПРОГРАМА «ЗРОБИМО ЛУЦЬК ЄВРОПЕЙСЬКИМ МІСТОМ» ( у 2016 році перейменована на “Розвиток територіальних громад”)

– проект «Сприяння розвитку ОСББ»;

– проект «Встановлення дворових майданчиків»;

– проект «Встановлення  вуличних спортивних майданчиків для занять в стилі Street WorkOut».

Підтримка ОСББ – один із найважливіших напрямків у рамках програми «Зроби­мо Луцьк європейським містом». Аби спростити процес переходу до якісного управління будинком, в Офісах розвитку кварталу Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» надають допомогу вже створеним об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та ініціативним групам.

У Фонді діє проект сприяння розвитку Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та органів самоорганізації населення (ОСН).DSC_0720

У рамках проекту ОСББ компенсують реєстраційні витрати та на умовах співфінансування надають гранти на розвиток.

Завдяки підтримці Фонду низка об’єднань співвласників міста змогли суттєво покращити умови для своїх мешканців, впровадити заходи з енергозбереження та благоустрою. Серед основних напрямків, на які надавали допомогу, такі:

– встановлення теплових та електролічильників;

– ремонт покрівлі, систем теплопостачання, водопостачання й каналізації, накриття над під’їздами тощо;

– облаштування прибудинкової території, вкладання бруківки;

– встановлення ігрових та дитячих майданчиків;

– інші заходи.

Навесні 2015 року у Фонді започаткували проект «Встановлення вуличних спортивних майданчиків для занять у стилі Street WorkOut».114-900x400

Перший встановили у квітні в парку імені Лесі Українки. Ще 26 аналогічних спортивних об’єктів  протягом серпня-жовтня 2015 року – в усіх мікрорайонах Луцька.

Ідея облаштувати такі спортмайданчики належить засновникові Фонду Ігорю Палиці, який і сам щодня знаходить час для фізичних навантажень. Майданчик орієнтований на молодь, підлітків та дорослих. Менші діти мають змогу тренуватися із батьками. Ініціатива знайшла відгук серед лучан, для яких і працює Фонд.

Хочеться, щоб у дітей було гарне дитинство, щоб у ньому було більше свята. Саме тому ми вирішили продовжити проект «Встановлення дворових майданчиків». Особ­ливо в тих районах, які віддалені від центру, адже тут проблема облаштування місць для доз­вілля є дуже гострою. Це був головний критерій під час вибору серед великого переліку звернень. Діти живуть у своєму світі, вони потребують добра, позитивних емоцій. Тому завдання батьків і нашого Фонду – зробити все, щоб діти повноцінно могли відчути літо і свято дитинства.

За чотири роки, відколи Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» розпочав реалізовувати програму «Зробимо Луцьк європейським містом», у місті з’явилося більш як три десятки дитячих майданчиків. Лише у 2015-му в 11 луцьких дворах за кошти Фонду облаш­тували комплексне ігрове обладнання. Ще три майданчики в місті збудували на умовах співфінансування з мешканцями.

БЮДЖЕТ: 10,8 млн грн.

oksy

Залиште коментар