Сезон завершено: у Дитячій футзальній лізі Волині визначилися переможці категорії U-12. Фото

Остання вікова група Дитячої футзальної ліги Волині отримала заслужені нагороди. У категорії U-12 впродовж чотирьох місяців змагалися 10 команд.

Чемпіонат організувала Асоціація футзалу Волині за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».Колективи 12-річних футзалістів спершу зіграли «кожен із кожним», після чого п’ять найкращих перейшли у Вищу лігу, інші – у першу.

 

У «вишці» тріумфував луцький «Любарт». На другому місці фінішували гості з Рівненщини – острожецький «Горизонт». Бронзові медалі в луцької Derbi-Olympia United. Далі – «Олімпія» (Луцьк) і ДЮСШ Рожища.

У Першій лізі переможцем став «Клевер» (Луцьк), на другому місці – «Гранд» (Луцьк), треті – гравці Derbi (Луцьк). Derbi-2 (Луцьк) і ДЮСШ Демидівки до списку призерів не увійшли.

Команда «Любарт» пройшла турнірну дистанцію без поразок завдяки старанням, витривалості й підтримці батьків, поділився гравець Артем Дяковський.

«За увесь турнір ми ні разу не програли й мали тільки одну нічию. Моя сім’я прийшла вболівати, тому ще приємніше виграти останню гру. Команда намагалася виконувати настанови тренера. І дякую нашим захисникам за можливість грати у футзал», – сказав хлопець.

Гравці з Острожця Рівненської області є частими учасниками волинських змагань, але у віковій категорії U-12 виступали вперше. Тим не менш, додому повезуть срібні медалі.

«Острожець долучається до змагань давно. Цього року команда представляє фізкультурно-спортивний клуб «Горизонт». Діти виступили дуже достойно, моментами навіть перевершивши мої очікування. Організація змагань теж на гідному рівні», – прокоментував тренер Олександр Мосійчук.

Представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Тарас Осадовський відзначив важливість спорту в розвитку дітей.

«Приємно бачити, що футзал на Волині стабільно збирає велику кількість команд. У Дитячій лізі сумарно змагалися понад вісім сотень учасників у семи вікових категоріях. Завдяки спорту діти покращують свою фізичну форму й гартують характер. Фонд щороку підтримує спортивні події, зокрема футзал, аби в юних спортсменів було більше можливостей показувати себе», – наголосив Тарас Осадовський.

Після поєдинків організатори виокремили найкращих гравців сезону в категорії U-12:

голкіпер – Артем Титус (Любарт);

захисник – Валерія Жарчинська (Горизонт);

нападник – Матвій Кичалюк (Derbi-Olympia);

бомбардир – Данило Остапчук (Олімпія);

MVP Вищої ліги – Даніель Кот (Любарт);

MVP Першої ліги – Денис Янчук (Клевер).

Найкращим тренером визнано наставника команди «Любарт» Олександра Сергеєва.

На нагородженні всі гравці отримали пам’ятні медалі, а команди-призери – кубки. Тож сезон Дитячої футзальної ліги Волині дійшов до завершення.

Нагадаємо, раніше визначилися призери серед інших вікових груп: U-7 – «Респект», U-8 – «Адреналін», U-10 – Derbi-Olympia United, U-11 – «Юніор-Мідас», U-13 – Derbi-Olympia United, U-14 – ДЮСШ Маневичі.

padmin

Залиште коментар