Четвертий футбольний турнір Lutsk Summer Cup зібрав 11-річних гравців: хто переміг. Фото

У селі Дачне завершився четвертий футбольний турнір Lutsk Summer Cup. За кубок боролися вісім команд, зібраних із гравців 2015 року народження.

Змагання організувала Асоціація футзалу Волині за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Упродовж дня діти мали вдосталь матчів, аби показати свої вміння і відчути атмосферу гри на трав’яному полі. Матчі тривали два тайми по 10 хвилин. Після групового етапу визначилися пари для розіграшу підсумкових місць.

У поєдинку за сьоме місце «New Life» (Луцьк) у серії пенальті переграв «Derby Olympia-2015» (Луцьк). П’яте місце посів «Атлетік» (Цумань) після перемоги над ФК «Костопіль» – 2:1.

За третє місце змагалися ФК «Дубно» та «Derby Olympia-2016» (Луцьк). Гравці з Рівненщини перемогли, забравши бронзову медалі.

У фіналі луцька «Волинь» зійшлася в боротьбі з першим складом «Derby Olympia». Усе вирішив один гол від «хрестоносців». Хоча їхні суперники до останньої хвилини намагалися відігратися. Тож «Волинь» перша, «Derby Olympia» друга.

Як зауважив голова комітету проведення змагань Дмитро Медунецький, за підсумками чотирьох турнірів Lutsk Summer Cup діти, батьки і тренери отримали гарні емоції від змагань.

«Завершуються літні канікули, діти повертаються з відпочинку, з таборів, відновлюють активні тренування. Упродовж кожного турніру видно посмішки на їхніх обличчях, бо всі сумували за грою, за партнерами по команді й за тренерами. Цьогоріч, крім представників Волині, маємо нові команди з Рівненщини. Кожні змагання – це підготовка до осіннього футбольного сезону», – наголосив він.

За словами представника Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Тараса Осадовського, футбольний турнір у Дачному став гарною традицією, тож діти різного віку з позитивом готуватимуться до навчального року.

«Приємно спостерігати за емоціями дітей, які в останні тижні літніх канікул займаються улюбленою справою. На футбольному полі вирують справжні емоції: радість перемоги, святкування голів, хвилювання за результат. Діти знаходять нових друзів, вчаться працювати в команді, стають швидкими і вправними. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» радо підтримує спортивні змагання, адже це вклад у розвиток юного покоління», – акцентував Тарас Осадовський.

Найкращим воротарем визнали Іллю Пащука («Derby Olympia-2016»), захисником – Владислава Бондарєва («Волинь»), нападником – Данила Стеця (Дубно). Найкращим гравцем усього турніру став Демʼян Генюк («Волинь»), а найбільше голів забив Назар Мельничук («Derby Olympia»).

Провідним гравцям вручили індивідуальні нагороди. Наприкінці команди отримали пам’ятні нагороди, а призери підняли над головами кубки. Упродовж наступних двох тижнів у Дачному проведуть ще чотири футбольні турніри Lutsk Summer Cup.

Як ми писали, перемогу у перших турнірах здобули футболісти «Адреналіна», а також «Смартбол» із Рівного.

padmin

Залиште коментар