«Кубок єднання-2021» стартував у 22 областях

Всеукраїнський футбольний турнір «Кубок єднання-2021» стартував у 22 областях України. Це наймасштабніші в Україні дитячі спортивні змагання, у яких беруть участь 400 команд юних футболістів віком 10–11 років.

Ініціатива проведення турніру належить Благодійному фонду «ФОНД ІГОРЯ ПАЛИЦІ «ТІЛЬКИ РАЗОМ».

«Я слідкую за перебігом матчів. У нас багато талановитої спортивної молоді. Переможці визначились у Миколаєві, Волновасі, Одесі, Чернівцях, Чернігові, Хмельницькому. Переконаний, що частина з них піде у великий спорт і своїми іменами прославить Україну. Ми — держава сильних духом переможців, і саме спорт розкриває цей потенціал у молодого покоління. Це і є метою турніру «Кубок єднання-2021». Об’єднуємося довкола футболу — об’єднуємо Україну. Бажаю командам успіху, гарної гри та достойної перемоги», — сказав засновник Фонду Ігор Палиця.Призовий фонд від організаторів турніру передбачає нагороди та призи кожному учаснику не лише фінальних змагань, а й відбіркового туру. Нагадуємо, що переможець фіналу, який пройде 26 вересня в Луцьку, отримає головний приз — семиденні тренувальні збори команди в Буковелі!

Читати: До 10-річчя Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» в Україні стартує наймасштабніший дитячий футбольний турнір «Кубок єднання-2021»

Кожна команда-учасник змагань отримає за участь шкіряний футбольний м’яч, гравійований диплом учасника турніру, а кожен член команди — медаль за участь у турнірі.

Нагороди для переможців першого етапу:

  • І–IV місця: кубки, медалі, м’ячі (5 — за перше місце, 4 — за друге місце, 3 — за третє, 2 — за четверте), комплект для тренувань (сумка, драбина, гімнастична палка, кільця, конуси тощо);
  • найкращий гравець, воротар, нападник, бомбардир, MVP турніру — статуетки.

За участь у фінальних змаганнях кожна команда-учасник отримає кубок фіналіста, сітку для футбольних воріт, манішки для тренувань, м’ячі, а кожен член команди — медаль фіналіста турніру та м’яч.

Успіху всім командам! Приходьте на стадіони своїх міст, де проходитимуть матчі, уболівайте за свої команди. Ваша підтримка важлива для їхньої перемоги!

Із 10 вересня на місцевих стадіонах 22 областей тривають відбіркові матчі. Переможці увійдуть до фіналу та змагатимуться за головний приз турніру.

tilkyrazom

Залиште коментар