Міжнародний турнір з ММА у Луцьку: двоє волинян здобули перемогу

У Луцьку за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» пройшов Міжнародний професійний турнір з ММА «PRIDE». Двоє волинян здобули перемогу.Суспільне стежило за усіма поєдинками, поспілкувалося з організаторами спортивного заходу, переможцями та переможеними.

Загалом було 11 поєдинків. Змагалося 22 спортсмени, четверо – волиняни. На турнір також приїхали бійці з Таджикистану, Азербайджану, Вірменії та Білорусі.Під час турніру в луцькому октагоні вперше змагалися жінки. Перед поєдинком українка Каріна Бєлова розповіла, що цього бою довго чекала: «Із цією пандемією на 70% зменшилася кількість змагань. Тому ми їх чекаємо, як великих свят. Було таке, що готуєшся до поєдинку, а тут погіршення ситуації в регіоні й змагання злітають».Білоруска Каріна Чаплінська зазначила, що в Луцьку вона не вперше, утім в октагоні раніше не виступала: «Тут сильні бійці. Я трішки вища за суперницю, але не сказала б, що це перевага, адже мій зріст вона може використати проти мене. Мені цікаво позмагатися з українкою, чекаю на цікаве протистояння».Дострокову перемогу здобула білоруска. У другому раунді спортсменка застосувала задушливий прийом.У рамках турніру відбулися два аматорські поєдинки. Відкрили турнір спортсмени вагової категорії до 77 кг. Андрій Ганчар (м. Стрий) переміг достроково задушливим прийомом у другому раунді, його суперником був лучанин Роман Гузь.

Після поєдинку луцький спортсмен сказав, що засмутився результатом, але готовий йти далі. «Перший раунд пройшов за нашим планом, все було гаразд, але в другому я відчув, що не вистачає функціоналу. Але на цьому нічого не закінчується, треба просто більше працювати», – розповів спортсмен після виходу з октагону.Далі змагалися бійці у ваговій категорії до 70 кг. Богдан Чорнейко з Львівщини переміг за підсумками трьох раундів за рішенням арбітрів, його суперником був лучанин Олександр Слєпко.

У програмі відбулися також два професійно-аматорські поєдинки. У ваговій категорії до 70 кг перемогу знову здобув львів’янин Роман Меленевич. Він переміг за рішенням суддів, його суперником був лучанин Богдан Шаула.Наступний раунд був вдалим для лучан. Максим Петровський здобув дострокову перемогу на 40-й секунді задушливим прийомом. Його суперником був боєць із Таджикистану Аль-Хаттабі Фірдавс.

П’ятим поєдинком був бій професіоналів у ваговій категорії до 61 кг. Перемогу здобув херсонець Олексій Булай. Рефері зупинив бій у першому раунді на 47-й секунді. Суперником херсонця був киянин Сергій Голеня.У професійно-аматорському поєдинку вагової категорії до 61 кг лучани підтримували свого бійця Андрія Протасюка. В октагоні він здолав на 40-й секунді першого раунду львів’янина Олега Карпіна. Коментатор сутички назвав цей бій «волинським побоїщем».«Приємно, що я переміг достроково, на це і налаштовувався. До цього багато готувався, також з тренером формували тактику поєдинку. Йому не вдався кидок, я вийшов на позицію зверху і почав наносити серію ударів», – каже лучанин Андрій Протасюк. Щоб перемогти, він вперто тренувався і прокидався щодня о 5-й ранку.

У другій половині турніру змагалися лише професіонали. Сьомим поєдинком була вагова категорія спортсменів до 61 кг. Вадим Сакал з міста Тульчин переміг Фахріддіна Іскандарова. До цього азербайджанець не мав поразок в октагоні. Під час бою на татамі рефері зупинив бій.Далі в октагоні була вагова категорія спортсменів до 77 кг. Білорус Антон Толошко переміг достроково в третьому раунді турецького спортсмена Мкртича Саркісяна.

У рамках професійних поєдинків в октагоні зустрілися Богдан Катькін з міста Дніпро та львів’янин Ростислав Сукач. Спортсмен з Дніпра переміг достроково в першому раунді.Одним із завершальних боїв став двобій у ваговій категорії до 93 кг. Азербайджанець Ельчін Хусейнов переміг достроково на 33-й секунді задушливим прийомом в першому раунді. Його суперником був Олександр Городнюк з міста Березне, для українця це був дебютний виступ у професіоналах ММА.

Нагадаємо, через пандемію приїхати змогли не усі охочі спортсмени. Через карантин турнір проводили без глядачів.

tilkyrazom

Залиште коментар