Нові автомобілі для волинських поліцейських

Працівники кримінального блоку ГУ Нацполіції в області отримали чотири нових автівки на базі Chevrolet, придбані за кошти Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.  

Вручення автомобілів відбулося 7 лютого у Луцьку. Ключі від авто передав працівникам Нацполіції радник голови правління Фонду, радник луцького міського голови,  Ігор Поліщук, –  повідомляє ІА “Волинські Новини”. 

Він зауважив, що для виконання своїх обов’язків працівникам поліції потрібне елементарне забезпечення, зокрема, транспорт. Втім, поки що держава не у повній мірі забезпечує ці потреби. Наприкінці 2017 року рішення про придбання нових автомобілів для волинської поліції ухвалив Ігор Палиця, який розуміє важливість роботи правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю та забезпеченні порядку в області.

Передаючи ключі, Ігор Поліщук висловив сподівання, що автомобілі допоможуть працівникам поліції якісніше виконувати свої обов’язки. Три автомобілі використовуватимуть працівники карного розшуку, один – працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Це нові авто на базі Chevrolet, з бензиновим двигуном.

Начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига відзначив, що для поліції це важлива подія, адже демонструє, що в складні часи керівництво області небайдуже до проблем правоохоронців. На його думку, це дасть можливість ефективно виконувати завдання, розкривати найбільш резонансні злочини, затримувати злочинців, забезпечуючи безпеку жителів Луцька та Волинській області. Він висловив подяку Ігорю Палиці та голові правління Фонду Олександру Товстенюку, зауваживши, що сподівається на продовження співпраці та подальшу конструктивну позицію влади області та міста.

 

tilkyrazom

Залиште коментар