Пам’ятки на дотик: незрячі волиняни оздоровилися у водах Світязя

П’ять днів активного відпочинку, теплого спілкування та неповторних вражень на березі мальовничого озера Світязь. Вже вкотре громадська організація «Генерація успішної дії» реалізовує щорічну програму активного відпочинку людей з інвалідністю по зору “Пам’ятки на дотик”. Цьогоріч 20 членів та волонтерів організації оздоровилися за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», який оплатив їхнє проживання на студентській базі відпочинку «Гарт».

ГО «Генерація успішної дії» працює з 2009 року. ЇЇ діяльність направлена на захист прав людей з інвалідністю по зору, організацію їхнього дозвілля тощо. Також реалізовувалися проекти з працевлаштування.  Як зауважує голова правління ГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук, саме працевлаштування є однією з найбільших проблем для людей з порушенням чи відсутністю зору. Така людина, навіть маючи освіту, практично не може знайти роботу. Хоча, звісно, бувають і винятки.

– «Пам’ятки на дотик» –  це наша щорічна акція. Ми їздимо на екскурсії по Україні або просто активно відпочиваємо. Щороку шукаємо фінансову підтримку. Цьогоріч допоміг Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом. До речі, з фондом ми співпрацюємо з 2011 року. Тоді нам виділили кошти на ремонт приміщення. Згодом ми реалізовували ще один спільний проект – курси для людей із порушеннями зору, де навчали «бачити світ» за допомогою мобільних додатків, розповідає голова правління ГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук.

Попри погодні капризи, відпочинком задоволені усі. Адже – це прекрасна можливість відволіктися від буденності, відчути, насичений яскравими барвами навколишній світ, душею та дотиками, оздоровитися у цілющій воді перлини України – озера Світязя

–  Це був не просто відпочинок. Ми активно проводили час. були й  конкурси, й вікторини, й шашлики. А головне – це спілкування в необмеженій кількості та обмін думками, –  ділиться враженнями пан Віталій.

 

tilkyrazom

Залиште коментар