У Луцьку змагалися юні грації

Упродовж трьох днів, 21-23 травня, в Луцьку тривали змагання з одного з найграційніших видів спорту – художньої гімнастики. У турнірі «Крила надії» взяли участь понад чотири сотні спортсменок: від початківців до майстрів спорту. Дівчата представляли спортивні школи та клуби Львова, Рівного, Тернополя, Ужгорода, Чернівців, Виноградова, Володимира-Волинського та Луцька.Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики мав і благодійну мету – збір коштів для онкохворих дітей, ідеться в сюжеті телеканалу «Аверс».«Ми дуже вдячні нашим партнерам та спонсорам. За гроші, які буде зібрано на цьому турнірі, закуплять препарати та необхідні речі для онкохворих діток», – розповіла організаторка змагань Ілона Барбулов.Аби уникнути скупчення, організатори розтягнули виступи гімнасток в часі за віковими групами.

Якщо для наймолодших ці змагання стали дебютом, то в семирічної Ніколь Венгльовської з Рівного їх було вже чимало. Перед виступом дівчинка ретельно відпрацьовувала складні елементи програми, дослухаючись до порад тренера. І це дало відмінний результат. Ніколь виборола перші місця у двох видах.

«У Луцьку я не вперше, – каже дівчинка. – Була вже навіть у Польщі, й там мені вдалося здобути перше місце».Чудову техніку під час виступів з обручем і булавами продемонструвала Анастасія Овчарова з Ужгорода та посіла перше місце в багатоборстві. А її подружці Софії Гливляс трішки не пощастило: вона стала четвертою.«Найбільше мені сподобалося виступати з обручем, хоча з булавами також непогано», – ділиться Анастасія.

«А я краще виступила з м’ячем, ніж з обручем», – додає Софія.З Ужгорода приїхала чимала делегація юних спортсменок. На змагання з командою часто їздять і батьки, аби підтримати своїх гімнасток.

«Ми вибрали цей вид спорту, тому що для дівчат він найкращий, – переконана мама маленької гімнастки Вікторія Гливляс. – Це грація, майстерність, впевненість у собі. На змаганнях ми завжди намагаємося підтримати наших дівчат, їздимо в різні міста України. У Луцьку – вперше. Дуже дякуємо за гарний прийом. Сподіваюся, завітаємо сюди ще не раз».Чудові нагороди та подарунки підготували організатори турніру. Але відзначали не лише переможниць, а й усіх учасниць за їхні старання.

Це вже четвертий турнір, який відбувається за підтримки департаменту молоді та спорту Луцької міської ради та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». За вклад у розвиток дитячого спорту і вони отримали подяки від організаторів.

«Ми й надалі будемо підтримувати такі чудові змагання, – запевнила заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода. – Сьогодні – свято краси. Але всі ми знаємо, що за цим стоять титанічні зусилля, яких дівчатка з раннього віку докладають, аби стати найкращими в своєму виді спорту».

tilkyrazom

Залиште коментар