В Локачинському районі реалізували 65-й проект

З віршами, конкурсами, подарунками та розвагами у селі Марковичі Локачинського району святкували відкриття новенького спортивного майданчика з ігровими елементами для дітей. 

Святкова для селян подія відбулася в неділю, 7-го жовтня. На урочисте відкриття прибув радник голови обласної ради, очільник Волинського УКРОПу Вячеслав Рубльов.
Сільський голова Федір Нижник розповідає: на місці, де зараз розташований майданчик, колись був магазин, що згорів. Згарище поступово заросло чагарниками та стало сміттєзвалищем.
«Ми вже давно хотіли облаштувати місце для молоді, для дітей, – розповідає голова сільради. – Тож вирішили саме облаштувати це тут – навпроти дитячого садочка. Переконаний, що і діти, і дорослі будуть відвідувати цей спортивно-ігровий майданчик, точно знаю, що будуть грати у волейбол – ми для цього повісили сітку».
Майданчик робили за співфінансування Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» і сільської ради. Від Фонду придбали спортивні елементи, а за кошти сільської ради встановили альтанки, паркан, мангал. До облаштування території долучилися чи не всі мешканці села – фарбували паркан, робили укріплення, возили пісок. 
«В планах ще облаштувати для нашої молоді тенісний стіл та міні-футбольне поле», – додає Федір Нижник.
Мешканці Марковичів щиро радіють новому майданчику. В один голос переконують: сюди будуть приходити не тільки бавитися з дітьми, а й займатимуться спортом, і обіцяють берегти майно – бо ж до облаштування майданчика долучилися усі.
«Коли ми тільки почали працювати над тим майданчиком, то хтось не вірив в те, що нам вдасться. Але зараз в нашому селі це прекрасна територія, де ми всі будемо проводити вільні хвилини. І хотіло б найбільше б подякувати нашому сільському голові, бо він тут і днював, і ночував», – каже місцева мешканка Раїса. 
«Впевнений, що ми не будемо зупинятися на тому, що зробили. Бо засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця цінує ті громади, які активні й ініціативні, які не чекають кращого життя, а спільно працюють над цим уже сьогодні, – зазначив Вячеслав Рубльов. – Саме завдяки вашим ініціативам і тому, що ви хочете, аби ваші діти займалися спортом та росли здоровими, нація українців стає сильнішою».
До слова, це вже 65-та ініціатива, яка була реалізована в Локачинському районі за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

tilkyrazom

Залиште коментар