Ветерани подякували за турботу

10 квітня, напередодні Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, ветеранів привітали представники благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». 30 продуктових наборів отримали члени Луцької громадської організації «Спілка в’язнів-жертв нацизму». 

«У концтаборах мало хто виживав, і сьогодні ми схиляємось перед вами, що вам Бог дав здоров’я, сили дочекатися сьогоднішнього дня, внуків, дітей і радіти життю. Хочу сказати, що це не разова акція. Ми, вітаючи сьогодні вас, не забуваємо про старших людей, про ваші проблеми», –  повідомила заступник голови правління благодійного фонду Ірина Констанкевич. Вона акцентувала увагу на тому, що у громадській приймальні народного депутата Ігоря Палиці надається допомога у вигляді бланків на ліки тим, хто має відповідні рецепти і рекомендації лікарів. Також лучани можуть отримати сертифікати на продукти. 

У свою чергу, член організації «Спілка в’язнів-жертв нацизму» Ростислав Рабченюк вже мав нагоду переконатися, що допомогу ліками отримати нескладно: «Я хочу подякувати благодійному фонду. Моя дружина лежала у міській лікарні на стаціонарі. Ми звернулися у фонд і нам надали допомогу. Дуже  дякуємо», – повідомив ветеран. 

З вдячністю за увагу і турботу, представники організації подарували Ігорю Палиці книгу спогадів «Говорить пам’ять» і фільм «Каїнова печать», що був створений  «Спілкою в’язнів-жертв нацизму» та здобув перше місце на VІІІ Міжнародному фестивалі теле- і радіопрограм «Перемогли разом».

Redaktor

Залиште коментар