100 підопічних Терцентру отримають подарунки до Дня Перемоги

З нагоди Дня Перемоги 7 травня у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька відбулося свято для ветеранів.

Вогник зібрав понад 40 ветеранів – учасників бойових дій, дітей війни та прирівняних до них категорій. Усього ж, як розповіла директор Територіального центру Галина Шатецька, з нагоди 9 Травня планують привітати 100 підопічних установи – ветеранів та малозабезпечених. Подбав про людей старшого покоління благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». Для привітання ветеранів благодійники надали 100 продуктових наборів.

Зі словами подяки і суму за втратами, які зазнала Україна під час війни звернулася до присутніх на вогнику заступник голови благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич. Вона зачитала вітання від народного депутата та засновника фонду Ігоря Палиці: «Це День Пам’яті, осмислення уроків війни. І саме сьогодні, коли Україна в часі великих випробувань, коли проти нашого народу ведуть неоголошену війну, ми, як ніколи, відчуваємо ціну мирного неба. З вдячністю схиляємо голову перед живими героями, з глибокою повагою і сумом згадуємо про загиблих. Нехай страшне слово «війна» для українського народу буде тільки сторінкою з підручника історії про події, які завершились у 1945 році. Бажаю ветеранам і усім волинянам міцного здоров’я, злагоди і миру». Ірина Констанкевич побажала ветеранам сили і здоров’я на багато років життя.

За сприяння міської ради для ветеранів організували святковий обід та вручили їм мед. У холі Територіального центру розмістили виставку нагород та значків майора запасу Володимира Горбика. Для учасників ветеранів працівники, підопічні Територіального центру та учасники художньої самодіяльності Маяківського будинку культури підготували тематичні концертні номери.

Redaktor

Залиште коментар