Юні спортсмени отримуватимуть стипендію від Ігоря Палиці. ВІДЕО

Справжнє свято з виступом у стилі капоейри  для найталановитіших  спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Луцька влаштували у Фонді Ігоря Палиці «Тільки разом».

Так, тридцятьом учням вручили сертифікати на отримання стипендій. Згідно з умовами проекту,  критерієм відбору для учнів стали досягнення у змаганнях, не нижчі за восьме місце, на Чемпіонаті  України серед різних вікових груп.  На кожну дитячо-юнацьку спортивну школу виділили  по три місця. Заяви на отримання стипендії відбирали згідно з рішенням тренерської ради.  Переможці проекту отримуватимуть по 500 гривень щомісяця до кінця календарного року.

Під час заходу виконавчий директор Фонду Орест Маховський побажав юним спортсменам наснаги та досягнення нових вершин.IMG_7868 копия

«Ігор Палиця завжди підтримував талановиту молодь.  Адже для того, щоб показати результат у майбутньому,  потрібно мати певну підтримку, яка буде спонукати до досягнення нових результатів та перемог», – зазначив виконавчий директор Фонду.

Самі стипендіати приємно здивовані тим, що у Фонді започаткували такий проект. Ні для кого не секрет, що бути спортсменом – задоволення, яке потребує матеріальних вкладень. Адже, щоб поїхати на змагання чи чемпіонати, потрібно чимало коштів.Still0217_00000

«Я дуже хочу потрапити на Олімпійські ігри. Для цього мені потрібно багато тренуватися та перемагати на різноманітних змаганнях. Така підтримка Фонду, думаю, багато кому допоможе впевнитись у своїх силах та реалізуватися», – зазначив майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Максим Богдан.

Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу  Богдана КараванськаDSC_7993 копия має особливу долю.    Дівчина досягає неймовірних результатів у цьому виді спорту, хоч і  пересувається на інвалідному візку. Вона стала прикладом для багатьох  спортсменів, адже такої сили волі, як у неї, годі й шукати.

Тренер Богдани, директор обласної дитячо-юнацької  спортивної школи  інвалідів Оксана Рожок зазначає, що у закладі  тренується 150 людей.   Головним досягненням вона вважає те, що вихованці школи є членами збірних команд України.

«Спорт потребує як  матеріального забезпечення, так і духовної підтримки. Сьогодні ми вдячні тим людям і структурам, які надDSC_8003 копияають нам допомогу. Адже тільки разом ми можемо досягати результатів», – зазначила Оксана Рожок.

Представники луцького відділення школи капоейри «Rabo de Arraia» завершили захід показовим виступом (капоейра – афробразильське бойове мистецтво з елементами танцю, музики та акробатики).

Стипендії для спортсменів у Фонді започаткували у вересні 2015 року. Нагадаємо, що стипендію Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» також призначають обдарованим студентам денної форми навчання, які найбільше відзначилися в науковій, навчальній, мистецькій, спортивній та громадській діяльності, а також вихованцям навчальних закладів державної форми власності I-IV рівнів акредитації Луцька. Головними вимогами до претендентів є відмінне навчання, наукові публікації та участь у конференціях протягом попередніх двох семестрів та написання есе.

Зокрема, стипендіальними проектами у 2015 році було охоплено 84 луцькі школярі – це 34 переможці всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів та 30 кращих спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Луцька за результатами календарного року.

Загалом протягом 2012-2015 років стипендіатами Фонду стали 992 талановиті учні та обдаровані студенти.

Креативна, активна та розумна молодь – запорука розвитку міста й держави загалом: від того, які знання та навички вона здобуде під час навчання, залежатиме, як розвиватиметься країна. Власне, підтримка молодих  – один із найважливіших напрямків діяльності організації, оскільки практика роботи Фонду довела, що це найкраща та найвигідніша інвестиція у розвиток міста.

2 DSC_7987 копия DSC_8003 копия DSC_8053 копия DSC_8065 копия IMG_7847 копия IMG_7867 копия IMG_7912 копия IMG_7951 копия IMG_7965 копия

oksy

Залиште коментар