22 учні Любомльського району отримали путівки в “Артек-Буковель”

Днями Любомльська загальноосвітня школа №3 відзначила 30-річний ювілей. На урочистості, які співпали в часі з Днем знань, прибув і голова районної організації політичної партії «УКРОП» – Микола Оніщук. 
Микола Оніщук передав слова вітання від голови Волинської обласної ради засновника Фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці, а також цінні подарунки. Посадовець наголосив, що не з чуток знає і про натхненну роботу учительського колективу, і про професіоналізм, терпіння та витримку дирекції школи, адже і сам навчався у школі №3.
«Надзвичайно приємно повертатися у стіни рідної школи, де минули дитячі та юнацькі роки, у такі моменти ти ніби повертаєшся у часи безтурботного дитинства, і на душі стає тепліше. Бажаю, щоб за роки навчання у школі ви, діти, засвоїли якомога більше знань, здобули необхідні у майбутньому навички, навчилися долати перешкоди та попри усе рухалися до своєї мети», – наголосив Микола Оніщук.
Серед подарунків школі – тенісний стіл та футбольний м’яч. Однак, найбільшою несподіванкою і для дітей, і для вчителів стало вручення путівок у «Артек-Буковель».
Цього ж дня потішили путівками до омріяного табору ще шістьох учнів Любомльського НВК «ЗЗСО І-ІІ ст. – гімназії» ім. Наталії Ужвій. Крім цього, навчальний заклад у дарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» отримав спортивний інвентар.
Усього представники Фонду вручили обдарованим дітям Любомльського району 22 путівки «Артек-Буковель».
«Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», депутати-укропівці завжди підтримують спортивні, творчі, наукові починання молоді, сприяють втіленню спільних проектів, передають досвід та надихаються енергією та завзяттям молодих обдарованих людей. Вірю, що разом вдасться досягнути успіху», – підсумував Микола Оніщук. 

tilkyrazom

Залиште коментар