Обдаровані учні Старовижівської гімназії отримали путівки в “Артек-Буковель”

Путівки до  Міжнародного оздоровчого центру «Артек-Буковель», подарункові набори для першачків та ноутбук для вчителів – із такими приємними сюрпризами на Перший дзвоник до Старовижівської НВК ЗОШ І-ІІІ ст. завітали представники Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та депутат Волиньради від УКРОПу Михайло Імберовський.

Аж семеро обдарованих учнів Старовижівської гімназії отримали путівки до Буковелю від Фонду. Мама одинадцятикласниці Ірини Семенюк, Лариса, не приховує радості за доньку. Адже її дитина – призер Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та біології, обласного Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН та зайняла почесне третє місце на обласному етапі Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи».
«І це ще не всі її досягнення, – з гордістю каже мама школярки. – Це вже друга її путівка в Буковель. Першу вона отримала кілька років тому, коли стала призером обласної олімпіади і це її підштовхнуло більше заглядати в підручники. Надзвичайно добре, що є люди, які підтримують обдарованих дітей, бо їх це мотивує до більших звершень. Наші діти стають щасливіші завдяки таким благодійникам».
А для кабінету малої академії наук (МАН) Старовижівської НВК, який функціонує у цій гімназії, від Фонду подарували ноутбук. До слова, в МАН навчаються близько 60 дітей, які відвідують заняття після уроків. За словами завідувачки кабінету Оксани Коваль, коли відділ тільки почав працювати, то діти не хотіли відвідувати заняття. Тепер сюди стоїть черга школярів.
«Діти розуміють, що заняття тут допоможуть їм краще навчатися в вузі. В нас працює 5 секцій. Ті роботи, які школярі пишуть на наших уроках, вони використовують в подальшому на заняттях в університетах та інститутах. Заняття тут допомагають їм обрати майбутню спеціальність, професію та зрозуміти до чого в них є хист», – констатує Оксана Коваль.
«Те, що нашим навчальним закладам допомагають обладнанням та те, що діти вмотивовані краще вчитися, надзвичайно тішить. Адже є небайдужі люди, які хочуть аби наші школярі більше і якісніше займалися, щоб їм цікаво було здобувати освіту, – додає начальник відділу освіти Старовижівської РДА Валентина Яриніч. – Ми давно співпрацюємо з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» і завдяки спільній роботі втілили багато успішних проектів. Це і встановлення мультимедійних дощок та комплексів, і придбання швейних машинок та ноутбуків. Така допомога неоціненна для нас».
Депутат Волинської облради Михайло Імберовський зазначає: Фонд постійно сприяє у реалізації проектів ініціативним громадам, а робота депутатського корпусу Волинської обласної ради останні роки націлена на те, аби максимально працювати над розвитком освітньої галузі в регіоні.
«І найголовніше те, що обдаровані школярі, які успішно навчаються і відстоюють честь свого села, селища, міста, району і області отримують винагороду і підтримку за свою працю, – зазначає депутат. – Ми спільно з громадами, з керівництвом району продовжуємо працювати над тим, аби освітянські заклади отримували максимум підтримки від керівництва області. Адже сьогоднішні школярі – це майбутнє нашої країни».
Насамкінець, завідувачка кабінетом МАН Оксана Коваль просить: для кращої роботи МАН вкрай потрібен проектор, щоб дітям було зручніше представляти свої презентації на заняттях. Над втіленням цієї ідеї обіцяють попрацювати представники Фонду та Михайло Імберовський.

tilkyrazom

Залиште коментар