Відгомін свята: школи Шацького району отримали нове приладдя

У школах Шацького району відбулися урочистості з нагоди Дня знань. З особливою місією на свято в Шацьку школу І-ІІ ступенів та в Пульмівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів  завітав голова Шацької районної ради Сергій Карпук. Він привітав школярів з початком навчального року та вручив подарунки від Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. 

Крім цього, до свята першого вересня у школі І-ІІ ступенів смт Шацьк реалізували відразу два проекти спільно з Фондом. Зокрема, школа поповнилася двома новенькими ноутбуками. Техніку зуміли придбати за умови співфінансування Фонду та батьківського колективу. Ще один реалізований проект передбачав купівлю шкільних меблів. У його реалізації посприяла Шацька селищна рада. 
Нагадаємо, що у згаданому навчальному закладі реалізували уже чотири успішні проекти. Серед спільних досягнень – ремонт в одному з класів та встановлення шафок для навчального матеріалу.
Учительський та батьківський колективи, у свою чергу, висловили вдячність за підтримку та сподівання на подальшу співпрацю. 
З нагоди початку нового навчального року прибув очільник району і у Пульмівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. У дарунок учні отримали проектор та плазмовий телевізор для навчання. Ще однією приємною несподіванкою стало нагородження учня школи Тараса Курана путівкою у Vіжнародний оздоровчий центр «Артек-Буковель». 
«Із кожним новим навчальним роком ви стаєте досвідченішими, мудрішими, впевненішими у власних силах, – зазначив Сергій Карпук. – Сподіваюся, що нове шкільне приладдя сприятиме поглибленню ваших знань, мотивуватиме вчитися та пізнавати світ. Попереду на вас чекає багато випробувань, тестувань, екзаменів, та найголовніше скласти єдиний, і як на мене, найголовніший іспит – на людяність, порядність, чесність. Бажаю, вам легкої стежини у доросле життя, нехай усі мрії збудуться». 

tilkyrazom

Залиште коментар