«Адреналін ліга 2017» визначила переможців

Осінні канікули в луцьких школярів пройшли цікаво та з азартом.  Юні любителі спорту взяли участь у традиційному  турнірі з міні-футболу «Адреналін ліга». Звання найкращих виборювали учні трьох вікових категорій: 6-7 класів, 8-9 класів та 10-11 класів практично з усіх луцьких шкіл та ЗОШ сіл Лища та Липини. Загалом у турнірі взяли участь понад 40 команд.

Традиційно організатором турніру виступила Асоціація футзалу Волині. Захід відбувався за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Міні-футбол – найдоступніший вид спорту для дітей. Адже у кожній школі є спортзал, діти грають в улюблену гру на уроках фізкультури та у вільний час. Тому й не дивно, що турнір «Адреналін ліга», який відбувається у Луцьку восьмий раз, з року в рік збирає все більше учасників.

• Дітвора любить змагатися, – констатує організатор турніру, представник Асоціації футзалу Волині Дмитро Голоскоков. Всі канікули вони приходили, дивилися за грою, вболівали за своїх друзів. Їм цікаво з’ясувати чия збірна сильніша. Ці змагання, насамперед, хороший досвід, який дітям пригодиться у житті.

Керівник програми Фонду «Волинь спортивна» Олексій Сорокун відмітив, що не зважаючи на похмуру погоду на вулиці, у залі панувала тепла і радісна атмосфера:

• За дорученням засновника Фонду Ігоря Палиці вітаю вас з вдалим завершенням змагань. Ви всі знаєте, що зараз у Європі відбувається Ліга чемпіонів та Ліга Європи. Тож бажаю, щоб ви поповнили ряди наших основних команд, відстоювали честь країни на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Також Олексій Сорокун подякував викладачам, за те, що вони прививають дітям любов до спорту.

Отож чемпіонами в номінації 6-7 класів серед дівчат стали учениці НВК-ліцею №22, серед хлопців першість виборола команда Луцького НВК №26. У категорії 8-9 класів золоті нагороди дісталися дівчатам гімназії №4 імені Модеста Левицького та хлопцям ЗОШ №20. Абсолютними чемпіонами серед 10-11 класів стала футбольна команда НВК-ліцею №22.

По завершенню заходу, традиційно, юнаки отримали нагороди від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», а дівчата – від Асоціації футзалу Волині.