Активні канікули – здорові школярі

Доки більшість школярів відпочивають на літніх канікулах, їхні однолітки активно та корисно проводять дозвілля. Сприяє їм у цьому Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
Сьогодні, 19 липня, на міні-футбольному полі ЗОШ №25, відбувся Клубний турнір з футзалу серед дітей «Junior futsal cup».

Участь у змаганнях взяли три футбольних команди: «Юніор-Мідас», «Олімпія», «Любарт». Змагалися юні футболісти у чотирьох вікових категорій: U7, U9, U11, U13.

 • Це перший такий турнір. Сподіваємося, що він стане традиційним. Адже діткам потрібно грати й здобувати досвід, – розповідає один з організаторів старший тренер ФК «Юніор-Мідас» Юрій Павельчук.
  Тренер «Олімпії» Тарас Бондарчук  додає:
 • Такі змагання – це перевірка умінь, напрацювання темпу. Ми стараємося якомога частіше залучати дітей до таких спортивних заходів. Є багато комерційних турнірів, що потребують внеску. Не завжди команда може собі дозволити брати участь у таких змаганнях. Добре, що турніри, де дітки можуть грати безкоштовно.
  Кожен матч був насичений яскравими емоціями. Діти намагалися втримати м’яча, забити його у ворота суперників, а батьки активно вболівали за свої чада. Адже для деяких дітлахів ці змагання були першими.
  За підсумками загальнокомандного заліку місця розподілилися таким чином:
  1 місце – ФК «Юніор-Мідас»;
  2 місце – ФК «Олімпія»
  3 місце –  ФК «Любарт»
  Проте серед юних любителів спорту не було переможених, адже крім кубків, медалей, дипломів, фірмових м’ячів з логотипом Фонду, всі гравці отримали сувенірні подарунки від Фонду. 
 • Дуже приємно, що школярі не пасивно проводять свої канікули, а займаються спортом. Наші діти – майбутнє України. Тому Фонд «Тільки разом» та його засновник Ігор Палиця роблять все, аби створити гідні умови для розвитку дітей. Це розбудова спортивної інфраструктури, підтримка та організація змагань, виплата стипендій перспективним вихованцям ДЮСШ, облаштування навчальних закладів сучасним обладнанням, відпочинок обдарованих школярів у таборі «Артек-Буковель» та багато інших проектів, – резюмував представник Фонду Дмитро Піддубний.

 

tilkyrazom

Залиште коментар