Біля найстарішої школи поклали бруківку

Нещодавно біля входу до навчально-виховного комплексу «Ківерцівська загальноосвітня школа І ступеня» була лише земля. Після дощу це створювало чимало проблем, адже болото потрапляло до приміщення та забруднювало взуття.
«Наша школа – найстаріша в районі. Її звели ще в 1931 році. Відтак, є чимало проблем. Вирішувати їх активно допомагає Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», – розповідає директор школи Світлана Люшук. – Завдяки Фонду, на основі співфінансування, ми отримали дев’ять комп’ютерних столів. Для сьомого класу придбали нову дошку, адже попередня була настільки старою, що вже не було видно, що на ній написано. За сприяння народного депутата України Ірини Констанкевич наш навчальний заклад отримав два комплекти шкільних парт та п’ять ноутбуків. А нещодавно завдяки Фонду перед школою було покладено бруківку».

Демонстраційну дошку, два годинники-таймери, по два набори шахів та шашок від Фонду  отримали і учні загальноосвітньої школи №3  міста Ківерці.
«Діти охоче навчаються гри, яка розвиває логічне мислення, – стверджує вчитель фізики Олександр Кушнір. – Тому переконаний, що в Україні грі в шахи і шашки потрібно навчати у школі, як це свого часу зробили в Грузії. До речі, вихованець нашої школи, учень восьмого класу Сашко Волох є кандидатом у майстри спорту із шахів. Тому хочемо розвивати наш гурток «Дебют», де будемо навчати дітей грі не лише в шахи, шашки, але й складати Кубика Рубика та інших ігор, які розвиватимуть логічне мислення.
Також завдяки Фонду в ці дні вставляють енергоощадні вікна.

«Старі вікна в аварійному стані, не закривалися, – розповідає Віта Черній, голова батьківського комітету в 4-А класі. – А в цьому класі у дві зміни навчаються діти. Тож ми звернулися до Фонду і на умовах співфінансування придбано три вікна. Тому ми, батьки, щиро вдячні Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Оксана

Залиште коментар