Лікувати тварин стане легше

Суська дільниця ветеринарної медицини, що в Ківерцівському районі, має чимало проблем – старе приміщення, дах якого протікає і давно потребує капітального ремонту, гнила підлога, не завжди вистачає і лікарських препаратів. Тож подарунки, що їх  для дільниці придбав Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», стануть в нагоді.

Ще донедавна завідувачка Суської дільниці ветеринарної медицини Алла Павлюк, отримавши виклик від селян, змушена була пішки добиратися до господарства, де її допомоги потребувала хвора тварина.
«Причому, робити це доводилося за будь-якої погоди, – розповідає Алла Василівна. – А коли врахувати, що наша дільниця обслуговує дев’ять населених пунктів, то ходити доводилося дуже багато. Звісно, часом мене підвозили, однак частіше доводилося йти пішки. Тому велосипед, який нашій дільниці презентував Фонд, став чудовим подарунком, який суттєво економить час і допомагає значно швидше надати хворій тварині необхідну медичну допомогу. Повірте, дуже часто не лише здоров’я, але й життя залежить від того, чи вчасно була надана медична допомога». 
Також Фонд подарував дільниці медичний інструмент – щипці для розчищення копит, ніж для розчистки, а також фартух і апарат Еверса. 
«Цей апарат особливо необхідний для корів, хворих на післяродовий парез, – каже ветлікар. – Дуже часто господині в таких випадках вдаються до лікування засобами народної медицини, однак завдяки цьому апарату лікування є дуже ефективним і швидким. Окрім цього, Фонд придбав для нас магнітний зонд. Завдяки йому можна буде легко і швидко дістати зі шлунку тварин залізну стружку та дрібні металеві предмети, що часто потрапляють разом із їжею. Тому щиро вдячна за все це Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

tilkyrazom

Залиште коментар