Луцькому НРЦ – 15 років

6 грудня Луцький навчально-реабілітаційний центр відзначив 15 років діяльності. В оновленій актовій залі ювілей рідної школи зібрав педагогів, батьків, школярів. Привітали шкільний колектив зі святом представники Луцької міської ради та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Діти зустріли гостей піснями, танцями, добрими словами.

У НРЦ навчаються діти із вадами мови, зору, опорно-рухового апарату, затримкою психічного розвитку. У закладі – 280 учнів. Школярі не лише здобувають знання, а й отримують медичну допомогу та реабілітацію.

Директор НРЦ Леся Волинець зазначила, що у школі навчаються діти з усього міста. Попри те, що держава переживає важкі часи, адміністрація закладу,  разом з небайдужими людьми, робить усе, аби діти навчалися у комфортних умовах.

Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук подякував працівникам центру за те, що віддають частинку своєї душі дітям та батькам – за розуміння та конструктивну співпрацю.

  • Торік за кошти з міського бюджету відремонтували актову залу, –  зазначив Ігор Поліщук. – Ми плануємо проект бюджету на наступний рік, в якому будуть передбачені кошти на капітальний ремонт гардеробу та санвузлів у НРЦ. Ми робитимемо все, аби цей заклад покращувався та розвивався.  Сподіваємося, що ці інновації підуть на користь навчальному процесу та діткам.

Не лишається осторонь проблем навчального закладу Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Упродовж трьох років Фонд долучався до фінансування обідів для особливих дітей. Реалізовувалася низка проектів, пов’язаних із матеріальним забезпеченням закладу. Для розвитку вихованців НРЦ у 2017 році облаштували сенсорну кімнату. Результатом роботи задоволені і батьки, й педагоги, й діти. Адже кімната оснащена стимуляторами зору, слуху, нюху, тактильних рецепторів. Перебування в ній сприяє нормалізації сну, покращенню емоційного стану, зниженню неспокою. На початку 2018 року в НРЦ відбулася презентація чергового проекту – облаштування однієї з класних кімнат сучасними меблями.

Керівник програми «Культура і духовність» Дмитро Зінько передав присутнім вітання від засновника Фонду Ігоря Палиці та вручив директору НРЦ сертифікат на 5 тис. грн на потреби навчального закладу.

oksy

Залиште коментар