Близько 42 тисяч волинян отримали матеріальну допомогу

Сім років поспіль Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» надає допомогу людям, які потребують цього найбільше. Це хворі дітки й молоді люди, пенсіонери, яким бракує коштів на ліки  з мізерної пенсії, люди, які опинилися в скрутних ситуаціях. Ніхто не застрахований від випадків, коли в двері неждано стукає біда, від самотності. Прикро, коли через матеріальну безвихідь, байдужість оточення руйнуються
людські життя.

Рішення про підтримку волинян Ігор Палиця ухвалив ще в момент створення Фонду. Відтоді воно залишається незмінним. Натомість кількість людей, які звертаються по допомогу, з кожним роком зростає. Щомісячно у Фонд надходить понад 600 звернень від осіб, які потребують матеріальної допомоги на дороге лікування чи оперативне втручання.

У червні 2016 року розпочав роботу сучасний реабілітаційний комплекс «Агапе» для людей з особ­ливими потребами, розташований у Боратині Луцького району. Тут створено найкращі умови для перебування тих, хто не в змозі давати собі раду. У комплексі працюють чуйні люди. Крім надання допомоги у відновленні фізичних можливостей, вони адаптовують своїх пацієнтів до практичного життя. Комплекс дорогий, тому Фонд виділив кошти для купівлі черепиці, утеплення фасаду, встановлення вікон та дверей.  

Територіальний центр соціального обслуговування опікується самотніми людьми та інвалідами. Для декого з них  навіть повноцінне харчування –  розкіш. Завдяки Фонду було  покращено умови приготування їжі  та харчування підопічних організації: проведено ремонт кухні, придбано плиту, холодильник, кухонне начиння, встановлено кондиціонер. Виділяли кошти й на саме харчування, що дало можливість харчуватися ще 50 людям. Днями в терцентрі була презентація ще одного проекту – кімнати творчості та відпочинку. Протягом року її зможуть відвідати понад чотири тисячі людей. Для багатьох це єдине місце, де на них чекають.

Ангеліна Лисик – дівчинка, яка вистояла в нерівній боротьбі з хворобою:

«Добро – велике, світиться, може переміщатися, може й говорити… Воно ніколи не сидить на місці. Я не хотіла б тільки собі те добро. Я його відпустила б.  Нехай іде собі… Нехай шукає людей, яким потрібне». Тендітна та водночас незламна дівчинка взяла участь у конкурсі дитячих літературних творів та перемогла. Завдяки цьому стала учасницею проекту Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» «Відпочинок у Буковелі».

Це лише одна історія з десятків тисяч. А за час роботи Фонду матеріальну допомогу отримали майже 42 тисячі волинян.

tilkyrazom

Залиште коментар