Буденність крізь призму об’єктива

Відкриття виставки фоторобіт, яка презентує творчий звіт членів Волинського осередку Національної спілки фотохудожників України та фотоклубу «Луцьк», відбулося в Галереї мистецтв Національної спілки художників України. Участь у творчій імпрезі взяли 11 митців.  Виставка організована за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Портрет, пейзаж, натюрморт, ретро, конструктивізм, оголена натура представлені світлини  різні за жанром та тематикою.

Фотохудожник Володимир Стахів зазначає: кожен автор працює в певному жанрі, розвиває його, виробляє свою стилістику. Пан Володимир представляє два стилі документальну фотографію і конструктивізм. Знімкує митець в основному околиці Луцька, міські багатоповерхівки.   

  • Стараюся в буденних об’єктах знайти щось цікаве, творче. Адже спостерігаючи та аналізуючи, отримуєш цікаві композиційні ритми, ділиться фотохудожник.

Представлений на виставці й один з найстаріших жанрів візуального мистецтва – ню. Саме жінка, її природна краса,  грація, неповторний шарм присутні на світлинах фотохудожників Вадима Павлосюка та Олександра Федюка.

  • Фотографія – моє життя, каже Вадим Павлосюк. Не я жанр вибрав, а він мене. Це приходить з досвідом. Фотографую я понад 20 років, ще зі школи.Як зазначають організатори, такі виставки є традиційними й мають на меті популяризувати мистецтво фотографії у Луцьку.2018 рік видався плідним для нашої спілки. Ось результат роботи. Ми дякуємо усім, хто допоміг в організації виставки. Адже мистецтво потребує вагомого вкладу. Зокрема, ми звернулися за підтримкою у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Нам пішли на зустріч і профінансували видання друкованого каталогу з роботами волинських фотохудожників, резюмує голова Волинського осередку Національної спілки України Євген Боярчук.

 

oksy

Залиште коментар