Учні луцьких шкіл змагатимуться за Кубок Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом з міні-футболу

11–14 березня серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Луцька відбудуться змаганнях з міні-футболу за Кубок Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». За перемогу боротимуться учні 5–7 класів. Всього  участь у змаганнях візьмуть 24 навчальні заклади Луцька.

Шляхом жеребкування усі команди  розділені на 8 груп. Змагання відбуватимуться у три етапи у спортзалах НВК №24 та НВК №26:

11–12 березня – груповий етап (НВК №24 та НВК №26);

13 березня –  ¼ фіналу (НВК №24);

14 березня – фінал  (НВК №24).

Варто зазначити, що Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» такі змагання організовує не вперше. У грудні 2018 році за Кубок Фонду змагалися учні 8–11 класів. У результаті запеклої боротьби Кубок Фонду здобула команда ЗОШ №15. Також традиційними стали змагання з міні-футболу та волейболу серед учителів та батьків луцьких школярів, що їх організовує Фонд.

 

Представник Фонду Дмитро Піддубний зазначив, що луцькі школи з задоволенням долучаються до участі у таких змаганнях. Оскільки вони  не лише популяризують спорт серед дітей, а й дозволяють покращити матеріальну базу навчальних закладів. Адже крім кубка та медалей, призери отримають брендовані футзальні м’ячі та маніжки.  Всі команди-учасники одержать фірмові футбольні м’ячі з логотипом Фонду. Запрошуємо усіх школярів, батьків та вчителів вболівати за свої команди.

oksy

Залиште коментар