Частинка душі — у паперовому серці. Відкриття виставки-ярмарку

Тепла та сповнена любов’ю атмосфера  панувала  сьогодні  у  Волинській обласній  бібліотеці  для  юнацтва, у Луцьку.

Так, 12 лютого о 13:00 відбулось відкриття благодійної виставки-ярмарку «Паперове серце».

Студенти кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв СНУ імені Лесі Українки підготували для благодійної справи роботи у техніці «витинанка». До них долучились і учні дитячої школи «Соняшник» і читачі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, виготовивши листівки до Дня святого Валентина.

Варто зауважити, що така акція відбувається вже  четвертий рік поспіль з ініціативи викладача інституту мистецтв Галини Вахрамєєвої. Цьогоріч партнером даної акції став і Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Зокрема, працівники Фонду придбали картини-витинанки та, належним чином оформивши їх у рами, передали  представникам з Будинку Дитини. Також, найактивніші учасники даної акції отримали подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Організатори зазначають, що такими акціями вчать дітей та студентів робити добрі справи.

«Я з студентами протягом року  виготовляю валентинки, ми говоримо про те, що благодійність це — добро. Вони чітко розуміють,  що такими діями долучаються до хороших справ. Таке розуміння для них важливе, оскільки виховує у них відповідальність», — зазначила  Галина Вахрамєєва.

Заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Ірина Констанкевич зазначила, що їй дуже приємно долучитись до такої хорошої справи. На її думку, любов народжується з любові, а ця виставка саме так і народилась — з любові.

Усі охочі, які бажають допомогти діткам з сиротинця ще матимуть таку можливість, оскільки у приміщенні бібліотеки вироби продаватимуться до 14 лютого.

Redaktor

Залиште коментар