Лучанки привезли 6 медалей з Чемпіонату України

У Чернівцях закінчились змагання з боксу серед жінок — Чемпіонат України.

Представниці «Волинського боксерського клубу олімпійського резерву» на змагання поїхали за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Поїхали недаремно, адже привезли 2 золоті медалі.

На Чемпіонаті України перше  місце у ваговій категорії 48 кг серед юніорок здобула лучанка  Возняк Ольга, а у ваговій категорії 52 кг – Неділько Софія.

Срібні медалі з Чемпіонату України привезли лучанки Якимишина Вікторія та Музика Олександра , вагових категоріях  57 кг та 63 кг відповідно. З бронзою повернулась  Аврамук Софія, яка змагалась у ваговій категорії 46 кг та Мацьоха Настя, вагова категорія – 50 кг.

Варто зауважити, що загалом Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» допоміг поїхати на Чемпіонат вісьмом лучанкам, і хоч дві з них повернулись без медалей, вони здобули величезний досвід перебуваючи на цих змаганнях.

Адже на думку голови правління «Волинського боксерського клубу олімпійського резерву» Роговського Руслана Миколайовича без змагань нема спортсмена.

«Раніше, коли я був молодим, ми збирались щоп’ятниці, влаштовували собі змагання між собою. Між різними клубами. Таким чином, ми розвивались як спортсмени. Зараз спортсменів в такому виді спорту мало, всі один одного знають. Тому, на мою думку, змагання мають бути обов’язково», — зазначає Руслан Миколайович.

«Без змагань – спортсмена не буде. Штангіст може вийти і потягати штангу в залі. А для боксерів головне – ринг, відчуття змагання, нові суперники. Тільки так розвинеться професіоналізм», — продовжив голова правління.

Варто зазначити, що окрім Чемпіонату України на початку лютого відбулись і регіональні змагання з боксу серед хлопчиків. З Луцька до Хмельницького поїхало 8 хлопців, за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Золоті медалі привезли Чорний Василь та Гвоздян Саша, зі сріблом повернувся  Дечев Артур, а з бронзою – Теребейко Саша, Мартинюк Артур, Віхрук Дмитро та Гульт Назар.

Redaktor

Залиште коментар