Черпайте з книги мудрість та добро

Бібліотеці села Бірки Любомльського району цьогоріч виповнилося 70 років від дня заснування. На святкування такої поважної для книгозбірні дати прибув голова місцевого осередку партії УКРОП Микола Оніщук.
Для кількох поколінь бірківчан книгозбірня була, є і буде вікном у світ, де вони вчились, писали, читали, думали, змінювали своє життя, зазначає Микола Оніщук:
«Поки у селі є бібліотека – село живе. Тут є люди, які хочуть вчитися, пізнавати світ, відкривати його для себе. Прикро, що багато жителів населених пунктів нашого регіону позбавлені можливості відвідувати бібліотеки, адже не скрізь є книгозбірні. Ми повинні підтримувати такі установи, адже освічені люди – прикраса і основний здобуток нашої нації».
Також, Микола Оніщук зазначив, що завдяки проекту «Черпайте з книги мудрість та добро» та співпраці громади з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», для оновлення книжкового фонду було виділено 7200 гривень. В рамках вищезгаданого проекту для бібліотеки закуплено більше 350 примірників літератури для дітей та дорослих.

Оксана

Залиште коментар