Дайджест «Тільки разом». ВІДЕО

Традиційно у тижневику «Дайджест» актуальні події тижня – соціальні проекти та бачення вирішення складних проблем спільно з громадою.
Врятувати життя через нове обладнання для лікарні можливо. За рік існування Турійського представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» на умовах співфінансування вдалося реалізувати 18 проектів, які стосуються різних сфер життя мешканців району, медицини зокрема. У рамках програми «Розвиток територіальних громад» для центральної районної лікарні придбали новий професійний дефібрилятор та інгалятори-небулайзери.

Якою бачать алею мрійників та інтелектуалів, ті хто взявся її створити у Луцьку неподалік від 11 школи? Завдяки конкурсу громадських ініціатив від Луцької міської ради спільно із фондом розвитку навчального закладу «Ерудит» біля школи з’явиться нова рекреаційна зона. Окрім цього ви дізнаєтесь, як село Новосілки, що у Володимир-Волинському районі, відзначило день села зі спортивними  змаганнями та відкриттям футбольного поля і дитячого майданчика. Мешканці села не вірили, що  на місці колишнього смітника та чагарників може з’явитись відпочинковий комплекс.

Усе це і не тільки у проекті «Дайджест».

oksy

Залиште коментар