Фонди розвитку навчального закладу обмінюються досвідом

Доки у школярів канікули, їхні батьки  продовжують працювати над покращенням умов навчального процесу своїх дітей. В приміщенні Офісу розвитку кварталу, що на Шухевича, 6, у Луцьку, відбулася зустріч керівників фондів розвитку навчального закладу.  Під час засідання присутні обговорили роботу діючих фондів, поділилися напрацюваннями та планами роботи.

Робоча зустріч розпочалася  з приємного моменту. Представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Інна Ткачук вручила сертифікат на статутну діяльність голові новоствореного фонду розвитку «Злагода», що діє при Навчально-реабілітаційному центрі, Наталії Смук.

  • Головна задача кожного з нас залучити якомога більше коштів у навчальний заклад, щоб він розвивався та створити діткам кращі умови навчання, – наголосила голова фонду розвитку ЗОШ №11 «Ерудит», Наталія Гунько.

«Ерудит» – перший фонд розвитку у Луцьку. Він був створений майже два роки тому за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». За цей час  батькам вдалося реалізувати чимало ініціатив, залучити пристойну суму коштів від спонсорів на розвиток школи. Наталія Гунько поділилася з присутніми методикою роботи фонду розвитку ЗОШ №11 та продемонструвала презентацію на тему: «Як залучити додаткові ресурси для розвитку навчального закладу».

В свою чергу, голова фонду розвитку ЗОШ №15 «Турбота» Світлана Павлова поділилася досвідом написання грантових проектів.

  • Фонди розвитку – це юридичні неприбуткові організації. Це є однією з умов для їхньої участі у грантових програмах, – зазначила Інна Ткачук. – Такі зустрічі дають змогу поділитись досвідом залучення додаткових коштів та обговорити нагальні питання діяльності фондів розвитку навчальних закладів.

oksy

Залиште коментар