День кварталу Кічкарівки. Враження гостей. Фото. Відео.

Алла Жупанюк, керівник ГО «Чарівний пензлик», жителька с. Зміїнець:

«Фактично – ми лучани, а теоретично – жителі Княгининівської ОТГ.  Наша громада – дружня. Ми любимо нашу 13 школу, адже тут навчаються наші діти.

Ми неодноразово долучалися до програми Фонду «Культура і духовність. В Арт-галереї Фонду відбувалися виставки робіт вихованців «Чарівного пензлика», проводилися безкоштовні майстер-класи для дітей міста Луцька з основ образотворчого мистецтва. Наша співпраця продовжується. Творча студія «Чарівний пензлик» долучилися до ще одного проекту – «Барви надії», в рамках якого ми розписали стіни Волинського обласного перинатального центру.

Долучилися ми й до Дня кварталу. Наші майстрині оформили осінньою фотозоною, щоб людям створити гарний, осінній і колоритний настрій.»

Оля Угринович, місцева жителька:

«Я з народження живу на Кічкарівці. Це особливий мікрорайон – найкращий. Тут гарна природа, навіть повітря чистіше. В 13 школі вчилися мої діти, я, мій тато. Ми знаємо один одного. Багато нових людей будуються, але  ми й з ними заводимо знайомство.

Таке свято у нас вперше. Як на мене, то такі заходи необхідні. Люди зустрічаються, спілкуються,  щось нове дізнаються. Я зустріла свого однокласника якого не бачила багато років. Гарне свято і відповідна атмосфера. Ми тут всією родиною.»

Юлія Віхрук, голова фонду розвитку ЗОШ №13 «Добробут»:

«Наша школа – серце мікрорайону. Тут всі знають один одного. Нам потрібні такі дійства. Люди підходять і дякують за свято. Адже такого у нашому мікрорайоні ще не було.»

Аліна Йодловська, художниця:

«Мені дуже приємно долучатися до такого масштабного дійства. Сьогодні ми проводили майстер-клас для діток із розпису хною та малювання штампиками. Дітям дуже подобається це незвичне малювання. Було дуже багато охочих. Крім цього, я – жителька мікрорайону. Це моя рідна 13 школа, яку я закінчила 5 років тому. Люблю, мікрорайон за те,  що він затишний і дуже тихий.»

Леся Барило та Лілія Крижанкова, місцеві жительки:

«Такої теплої атмосфери як у нас, немає ніде. На Кічкарівці проживають  щирі, добрі, виховані люди.  Раніше тут був спортивний майданчик. В теплу пору року на ньому проходили уроки фізкультури. Взимку ми каталися на лижах. Ось тут у нас була ділянка. Ми сіяли городину, доглядали за нею. Потім урожай забирали в їдальню.»

tilkyrazom

Залиште коментар