День кварталу Кічкарівки в обличчях. Фотоемоції

Ігор Поліщук, радник Луцького міського голови:

«Мені вдвічі приємно бути присутнім на Дні кварталу Кічкарівки, адже я також є жителем цього мікрорайону. Кічкарівка вирізняється великою кількістю приватної забудови, але це не заважає мешканцям бути дружніми. Тут живуть активні та небайдужі люди. Розташована Кічкарівка начебто на околиці, але водночас близько до центру.

Дякую Фонду за те, що другий рік поспіль організовує такі свята. Проведення Днів кварталу стали хорошою традицією, яка об’єднує родичів, друзів, сусідів, дає можливість гарно проводити час, отримувати позитивні емоції. За міні-футбольні поля зі штучним покриттям, що їх Фонд облаштував майже в усіх школах Луцька. Жодне місто України не має такої кількості полів, як Луцьк. Дякую за всі проекти, які Фонд реалізовував за сім років роботи в нашому місті.»

Роман Ващук, директор ЗОШ №13:

«За всю історію існування школи таких великих дійств у нас ще не було. Найбільше радіють діти. Дуже багато наших учнів виступають на сцені, беруть участь у змаганнях та майстер-класах. Адже в нашій школі навчаються талановиті діти.»

Олена Олегівна Твердохліб, голова Княгининівської сільської ради:

«Нашу громаду можна назвати не лише сусідом Кічкарівки, а й частиною мікрорайону. У зв’язку з тим, що у селі немає своєї школи, багато діток ходять у ЗОШ №№13, 1, 3. Я вдячна Фонду за такі свята. Серед присутніх дуже багато молоді й дітей саме з нашої громади.»

Сергій Балицький, засновник волонтерського центру «Серце патріота»:

«Я дивився як виступали дітки, з яким азартом вони співали, як їх підтримувала публіка… Думаю, що такі свята потрібно проводити в кожному мікрорайоні. Це дуже потрібно для розвитку людей, для їхнього спілкування.»

Марія Остапук, голова ОСН «Вуличний комітет «Качалова 2015»:

«Це свято об’єднало нас, жителів мікрорайону. Дуже давно ми так не збиралися. Я закінчувала 13 школу. Тут навчалися мої діти, вчаться внуки. На святі зустріла багато своїх однокласників. Враження у всіх дуже позитивні. Хотілося б, щоб такі заходи були частіше.

Хочу подякувати Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» не лише як людина, яка прийшла на це свято, а й як голова вуличного комітету. Фонд допоміг нам створити ОСН. Надавав фінансову, юридичну та моральну підтримку при реєстрації та в діяльності комітету. Також дякую тим людям, які довірили мені цю посаду, які завжди були поряд.»

Василь Чепелюк, народний артист України:

«День кварталу – це свято родини. Такі свята потрібно проводити якомога частіше. Тому, що це гуртує громаду. В місті досить часто сусід сусіда не знає. А такі свята дають можливість впізнавати один одного. Достатньо з нас сліз. Українці – веселий, жартівливий, усміхнений, життєрадісний народ. Нам потрібно побільше таких позитивних емоцій.»

Оксана

Залиште коментар