Обдарованим дітям – подарунки від Фонду

З нагоди 510-ої річниці першої писемної згадки у селищі Локачі відбувся фестиваль «Мої Локачі, селище моє». Із вітаннями та подарунками від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» на урочистості прибув депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Вячеслав Рубльов. 
Увесь день, від полудня до пізньої ночі, жителів районного центру розважали аматорські колективи та знані волинські гурти. Крім цього, культурна програма включала майстер-класи, роботу містечка майстрів, спортивні змагання та конкурси, виставку картин самобутнього художника Ореста Хмельовського. Упродовж дня гостей свята частували різноманітними смаколиками у численних ятках поблизу головної локації свята. Місцеві зізналися, що у цьому краї так здавна прийнято проводжати останні теплі дні – із гучними піснями і танцями. 
Тішилися цього дня і вихованці Локачинського будинку школяра, адже десятьом із них від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вручили особливі подарунки – комплекти навушників. Крім цього, навчальному закладу депутат Вячеслав Рубльов вручив кольоровий принтер. За словами директора будинку школяра Лесі Войчук, пристрій упродовж кількох років залишався для них нездійсненною мрією. 
«Старий принтер вийшов з ладу два роки тому, а придбати новий все ніяк не вдавалося. Наш будинок школяра проводить надзвичайно багато заходів, і проблема відсутності пристрою увесь час ставала не перешкоді. Ось і невдовзі розпочнемо підготовку до 60-річчя закладу, а тому такий подарунок стане у нагоді. Надзвичайно вдячна Вячеславу Рубльову і Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за підтримку, адже це для нас дійсно важливо», – переконана Леся Войчук.
До слова, у Локачинському будинку школяра творчі здібності розвиває 861 вихованець. Серед них – 6 призерів Всеукраїнських конкурсів. Пізнають прекрасне діти під керівництвом 31 педагога.
Депутат Вячеслав Рубльов зазначив, що ті проекти, які покликані розвивати творчі, інтелектуальні та фізичні здібності дітей, мають бути пріоритетними. 
«Завжди радісно приїздити на такі свята, спілкуватися із напрочуд щирими, відвертими людьми, із справжніми патріотами свого селища. У такій атмосфері приємно і працювати, і жити. Переконаний, що нині усім нам вкрай не вистачає ось таких радостей теплого, простого і максимально відвертого спілкування. Натхненний вашою громадою, її успіхами, усіма вами. Щасливий, що у селищі так багато обдарованих дітей. Вірю, що із таким завзяттям та готовністю до боротьби, як у вас можна втілити ще багато гарних ідей», – зазначив Вячеслав Рубльов.

oksy

Залиште коментар