День кварталу на Дубнівській. Враження гостей. Фото. Відео.

Ніла Карюк, директор Луцької ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей:

«У нашій родині сьогодні дуже гарне свято. Погода прекрасна, настрій хороший, багато змагань різного виду. Пропоную, щоб такі заходи проводилися частіше. Вони цікаві як для дітей, так і для дорослих. Це свято  згуртувало нашу шкільну родину. Сьогодні учні гарно співали, грали у футбол, змагалися у шашках та тенісі. Наші діти – найкращі.»

Микола Дендіберін, депутат Луцької міської ради:

«Добрий район, добрі люди, гарне свято, сильна спортивна програма. Я пам’ятаю як торік, на місці де була калюжа, ми відкривали міні-футбольне поле. Сьогодні тут проходять змагання. Добре, що є Ігор Палиця, який дбає про розвиток спорту. Якби не він, цих полів у школах не було б.»

Анатолій Дудич, директор Луцького ліцею Луцької міської ради Волинської області:

«Я сьогодні дійсно щасливий від того, що Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» проводить таке дійство саме на вулиці Дубнівській. Такого свята в нас ще не було. Дякую Фонду від всього педагогічного колективу.»

Наталія Прищук, голова ОСББ «Київський майдан 3» та ОСББ «Київський майдан 5»: 

«Я тут проживаю  фактично все життя. Цей мікрорайон мені дуже подобається. Свято – прекрасне. Чудова погода, багато людей. Дякуємо Фонду і безпосередньо Ігорю Палиці. Без нього цього всього не було б.»

Оксана Глушко, учасниця гурту «Барви» с. Сирники Луцького р-ну:
«Виступати на такому масштабному дійстві для нас честь. Це масштабне свято, де кожен може в чомусь себе знайти. Бажаємо, щоб такі заходи й надалі розвивалися і проводилися не лише в Луцьку. Ми з великим задоволенням запрошуємо День кварталу в Сирники.»

Руслан Грицюк, майстер спорту з велоспорту, випускник ЗОШ №7:

«Я їхав на тренування, побачив, що відбувається свято, футбольні змагання. Думаю заїду, подивлюся. Тут зустрів багато знайомих. Дуже важливо дітей залучати до спорту. Спорт – це здоров’я, сила. Він гартує характер.»

Марія Хурсенка, учасниця проекту «Голос країни»:

«Все душевно, по-сімейному. Мені подобається. Найбільш у захваті від дитячих емоцій. Це найкраща публіка. Співати для дітей, з однієї сторони, відповідально, з іншої – дуже приємно. Ці щирі очі… вони не обманюють.»

Інна Мархевка, ведуча Дня кварталу:

«Круто, що я була на сцені, що працювала з такою командою. Люди кайфували від свята. Співали, танцювали, чекали подарунків. День кварталу – дійсно родинне свято. Сподіваюся, що таких заходів буде ще багато.»

tilkyrazom

Залиште коментар