Мультимедійне обладнання для сільської школи

У Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Сільце Горохівського району відбулася святкова подія – презентація нового мультимедійного забезпечення для осучаснення навчально-виховного процесу. Придбання техніки стало можливим завдяки реалізації проекту, що залучив до спільної справи кошти Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», громади села, Цегівської сільської ради та місцевих підприємств. Завітали на презентацію радник голови обласної ради, керівник обласного осередку УКРОПу Вячеслав Рубльов та представник  Фонду Людмила Марадевич. 
Очолив ініціативну групу голова батьківського комітету школи Андрій Лись. Він переконаний: важливо вкладати максимум в інтелектуальний розвиток дітей, бо від них залежить наше майбутнє.
До слова, усі вчителі школи пройшли навчання за програмою «Іпtеl Навчання для майбутнього», аби впевнено допомагати своїм учням пізнавати нові знання з застосуванням новітніх технологій. Потрібно було лише технічні засоби.
Ініціативна група підготувала проект, заручилася підтримкою громади, залучила партнерів до його реалізації. Тепер під час уроків та позакласних заходів навчальний матеріал школярі будуть засвоювати за допомогою нового проектора, проекційного екрана, ноутбука, телевізора, акустичної системи та 8 шкільних дощок.
«Візуалізувати матеріал – дуже важливо, отож проектор неабияк допомагає цікаво та ефективно донести нову інформацію до дітей, – стверджує вчитель історії Віктор Семенченко. – Хочемо, щоб наші учні були розумні і всебічно розвинені. Впевнений, з використанням нових технічних засобів нам вдасться якнайкраще підготувати школярів до предметних олімпіад та конкурсів, стимулювати їхніх інтерес до нових знань. А ще дошки в окремих класах уже стали непридатними для застосування. Діти практично не бачили, що на них написано. Ми щороку намагалися організувати купівлю хоча б однієї дошки для заміни. Спільний із Фондом «Тільки разом» проект дав змогу замінити водночас вісім! Тепер в усіх класах нові сучасні дошки!».
Раніше у навчального закладу були проблеми із організацією тематичних свят та творчих конкурсів, бо акустичну систему змушені були позичати у сусідніх селах.

«Завдяки реалізації проекту, школа має музичну апаратуру, мікрофон, – радіє директор школи Богдан Вітинський. – У нас багато обдарованих дітей. Вони прагнуть розвивати свої таланти і радувати ними односельчан. Тепер кожне сільське свято не обійдеться без наших здібних школярів».
Для місцевих шкільних спортсменів гості урочистостей передали подарунки від Фонду – футбольні та волейбольні м’ячі, спортивні футболки.
«Кожна подібна презентація спільного успішно реалізованого проекту – справжнє свято для села і тих, хто до нього долучився, – зазначив радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов. – Бо це є свідченням небайдужості і щирої турботи за наше майбутнє – дітей. Ігор Палиця і Фонд «Тільки разом», засновником якого він є, передусім, підтримують ініціативи, орієнтовані на розвиток інтелектуальних, творчих і спортивних здібностей молодого покоління, яке будуватиме нашу державу далі. Саме їм прославляти Україну, робити її успішною, заможною європейською країною. Радує, коли в селі є ініціативні люди, які прагнуть щось зробити для своєї громади. Хочеться їх підтримати, їм допомогти. Саме такі активні українці можуть змінити нашу Україну!»

oksy

Залиште коментар