Допомога ліквідаторам ЧАЕС. ВІДЕО

У переддень ліквідатора аварії на ЧАЕС члени обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль», обговорили події року, що минає та плани на майбутнє. На жаль, з роками захист ліквідаторів аварії на ЧАЕС та потерпілих від лиха не міцніє, а навпаки – втрачає уже здобуті позиції.

Володимир Кец, голова обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» розповів, що на сьогодні є проблеми, які пов’язані з медичним і соціальним забезпеченням, а медичний захист держава не завжди може забезпечити належним чином:« Як не прикро, але треба відзначати, що, на жаль, з кожним роком ця допомога, яка, передбачена збоку держави, а вона, на жаль,зменшується».

Для обласної організації шести тисяч, що їх виділяє держава, заледве вистачає на оплату комунальних послуг офісу спілки і телефонного зв’язку.  Про те, щоб здійснити кваліфікований профілактичний огляд, полікувати чи оздоровити у санаторії – мови не може бути. Рятівне коло – меценати.

Одне із основних завдань фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» – це адресна допомога конкретним людям. Співпраця із громадськими організаціями в цьому контексті здійснюється найбільш ефективно.

Виконавчий директор Фонду Орест Маховський під час зустрічі із ліквідаторами розповів, що допоки держава не буде на тому рівні, щоб виконувати зобов’язання прописані в законах, доти це робитимуть благодійники.

Досі підтримку Фонду отримували члени організації, які мешкають в обласному центрі, тепер же, як повідомив на передсвятковому засіданні спілки Орест Маховський, благодійні програми, в тому числі «З добром у серці» діятимуть на території усієї області. Адже долати труднощі належить тільки разом.

ДЕТАЛІ У ВІДЕО:

Redaktor

Залиште коментар