День молоді на узбережжі Згоранського озера

В останню неділю червня жителі села Згорани, що на Любомльщині, відзначили День села. Свято відбулося на березі озера. До урочистостей долучився Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”.

Заступник Любомльського міського голови, голова районного осередку політичної партії «УКРОП» Микола Оніщук вручив подарунки найактивнішим, ініціативним, умілим згоранцям від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
«Свято села ще раз продемонструвало багатство талантів жителів нашої Любомльщини, – зазначив укропівець Микола Оніщук. – Приємно, що наш народ уміє згуртовуватися, разом завзято працювати і так само гуртом відпочивати – на повні груди із не меншим азартом та віддачею. Такі події дають змогу односельцям і гостям громади більше дізнатися одне про одного, зрозуміти питання, що хвилюють селян, а що найбільш важливо – спільно із гарним настроєм налаштуватися на їх вирішення. Укропівці і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» завжди підтримують подібні заходи та допомагають у їх організації. Переконані, що згуртована і оптимістично налаштована нація здатна подолати будь-які перешкоди і впевнено йти до побудови багатої та сильної України».

Оксана

Залиште коментар