Подарунок до Дня молоді – тенісний стіл

Свято Дня молоді у селі Трубки Павлівської ОТГ відзначили презентацією проекту, втіленого за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та депутатів-укропівців. Сільський клуб – віднині улюблене місце дозвілля молоді, адже саме там знайшлося місце для новенького тенісного стола, – інформує прес-служба волинського УКРОПу.

Презентувати проект та привітати молодь села зі святом у Трубки прибули голова Іваничівського осередку політичної партії «УКРОП», депутат районної ради Сергій Недбайло, депутати Павлівської ОТГ Назар Недбайло та Володимир Шлапак.
Ініціатор та автор проекту депутат Володимир Шлапак переконаний, що для молодих людей, які мешкають у сільській місцевості, потрібно створити місце відпочинку та дозвілля. Підтримав колегу і Назарій Недбайло, принагідно відзначивши ініціативність і громади села, і автора проекту.
«Пам’ятайте, що у час, коли ви молоді та активні, сміливі та рішучі, готові рухатися уперед задля перемоги, усі двері завжди будуть відчиненими. Тому ніколи не зупиняйтеся на досягнутому та не втрачайте надію. Нехай ці слова слугують вам життєвим вказівником. У свою чергу, ми, депутати-укропівці, та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» завжди підтримуємо ідеї та починання молоді, адже віримо, що за нею майбутнє країни», – зазначив Назарій Недбайло.
Відразу після презентації проекту відбулася апробація нового спортивного обладнання.

Оксана

Залиште коментар