У Луцьку змагалися «Воїни Любарта»

24 червня, у День молоді, в Луцькому Замку відбувся ІІ Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Воїни Любарта.

Бійці з Франції, Туреччини, Узбекистану, Азербайджану, Білорусі, Словаччини зійшлися у двобої з представниками волинських клубів «Прайд», «Воїн», «Гарда» та «Легіон». Генеральний партнер турніру – Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», – повідомляють «Волинські новини»

Аби збільшити зацікавленість до турніру, напередодні представники луцьких клубів влаштували два відкриті тренування на Театральному майдані та у Центральному парку імені Лесі Українки. Також відбулося публічне представлення та зважування бійців.

Головний суддя змагань, президент клубу бойових мистецтв «Прайд» Олександр Кулаков зауважив, що турнір зібрав титулованих спортсменів та представників різних видів бойових мистецтв – козацький двобій, бойове самбо, панкратіон тощо. Повболівати за Україну прийшли не тільки чоловіки та жінки, а й діти. До слова, такий бій в Луцьку проходить уже вдруге.
– Спортсмени активно тренуються, виступають на змаганнях, здобувають нагороди. Вони дійсно заслуговують, щоб битися на такому високому рівні, адже «Воїни Любарта» – рейтинговий турнів, який відкриє дорогу нашим хлопцям на більш престижні міжнародні змагання. На жаль, сьогодні в нашій державі спорт, зокрема неолімпійські види, є прерогативою ентузіастів. Тому я хочу, аби ви підтримали наших спортсменів», – закликав Олександр Кулаков та виразив сподівання, що бійці стануть справжнім прикладом того, що своєю працею можна досягти великих успіхів.

Андрій Кулаков передав подяку за допомогу в організації турніру Ігорю Палиці.

Радник луцького міського голови та голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ігор Поліщук привітав усіх зі святом спорту.
– Хочу подякувати організаторам та усім тим, хто доклав зусиль до того, щоб сьогодні у нашому місті відбулися змагання міжнародного класу. Також я дякую Ігорю Палиці за підтримку цих змагань, адже вона дуже суттєва. Проводити такі змагання надзвичайно важливо. Тут багато дітей і я переконаний, що частина з них подивившись ці змагання, попросять своїх батьків, аби вони відвели їх на секцію змішаних єдиноборств або, можливо, на інший вид спорту. Дуже важливо заохочувати дітей займатися спортом, який формує характер та орієнтацію на досягнення результату», – зазначив Ігор Поліщук. – У Луцьку дуже престижно приймати такі змагання, адже іноземні гості зможуть побачити наше місто та розкажуть про нього у своїх країнах, а це формує імідж міста.

Безпосередньо перед самими боями відбувся модельний показ від«GraceModel House». А згодом настала черга бійців демонструвати свої можливості в октагоні. Жоден з них не хотів віддавати перемогу своєму супернику, а вже стартові поєдинки показали, що бійці дуже майстерні, адже вони виконували просто неймовірні кидки та удари.

Під час змагань бійці не лише виплеснули свою енергію, а й зарядили усіх присутніх адреналіном. А бої, переважно, пройшли у дружній та здоровій атмосфері професійного суперництва.

tilkyrazom

Залиште коментар