Для наймолодших лучан облаштували дитячий майданчик

Омріяний подарунок на осінні канікули отримали маленькі жителі вулиці Богдана Хмельницького, що у Луцьку. За сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у дворі будинків №34, 36 та 38 облаштували сучасний ігровий майданчик. Тепер батьки спокійні за дітвору, яка охоче бавиться неподалік від дому. Дорослі не натішаться: їхні сини й доньки не просиджують годинами біля телевізорів та комп’ютерів, а гуляють на свіжому повітрі.

«У роки нашого дитинства тут був дитячий майданчик. Однак із часом він вийшов з ладу і його просто демонтували, – пригадує лучанка Валентина Страйста. – А дітям треба ж десь гратися, коли вони гуляють на вулиці».

Пані Валентина разом із активними батьками минулої осені зареєстрували відповідне прохання на сайті Єдиної системи місцевих петицій. Однак їм не вдалося набрати потрібної кількості голосів. Та активісти не опустили рук і звернулися по допомогу у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».dsc_0964

«Нам пояснили, що за один день такі справи не роблять. Треба спочатку виготовити потрібні документи, узгодити суму внеску громади», – пригадує Валентина Страйста.

Левову частку організаційних робіт довелося виконувати саме пані Валентині, адже жінка перебувала у декретній відпустці. На залагодження усіх непростих процедур із документами пішло чимало часу. Однак старання молодої мами увінчалися успіхом.

«Ми дуже дякуємо Фонду, адже батьки не змогли б викласти понад 20 тисяч гривень на дитячий майданчик. А от 10% від цієї суми – цілком посильний внесок – зібрати вдалося. Тепер у дворі наших будинків красуються сучасні гірки, каруселі, балансир та подвійна гойдалка», – тішиться Валентина Страйста.dsc_0866

Наступної весни батьківська громада планує поставити на майданчику пісочницю та стилізовану дерев’яну хатку, розбити клумби.

????????????????????????????????????

dsc_0961

oksy

Залиште коментар