Дружба без кордонів: у Луцьку змагалися ветерани футзалу

Традиції зберігаються. Дев’ятий рік поспіль на Волині проходить міжнародний турнір з футзалу серед спортсменів віком від 40 років «Дружба без кордонів». Змагання відбулися 15 грудня у приміщенні Спорткомплексу Східноєвропейського національного університету імені Лесі України. До проведення турніру долучився  Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Традиційно в гості до Луцька приїхали футболісти з Білорусі та Польщі. Всього учасниками турніру стали 8 команд: ВІК Волинь (м. Луцьк), ФК «Володимирівка», ФК «Львів»,  «Адамс» (м. Брест, Білорусь), «Ветеран-Лучеськ» (м. Луцьк), АФК “Володимир”, «Нововолинськ-Карраро»,  «Приватяж» (м. Хрубешів, Польща).

  • Нам дуже подобається Луцьк. Ми з задоволенням щороку приїжджаємо на змагання. Стараємося перемогти, та не завжди виходить. Проте це не важливо, адже головне участь, – переконаний футболіст з Білорусі Микола Ярохович.
  • Цей турнір всі чекають з нетерпінням. Він має свою історію та постійних учасників. Ветеранський футбол – це радість життя, спілкування, дружба. Разом з тим, це імідж міста, – зазначає голова Федерації футболу м. Луцька,  гравець та засновник команди «Ветеран-Лучеськ» Василь Кохановський.

Керівник програми «Волинь спортивна» Дмитро Піддубний зазначив, що Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» підтримує проведення спортивних турнірів та змагань, що відбуваються у Луцьку та області.  Адже спорт та фізична культура в пріоритеті роботи Фонду. Він побажав учасникам яскравих вражень, цікавої гри та перемоги для найсильніших.

За результатами насиченої запеклої боротьби, місця розподілилися так: 
І місце – ФК «Львів»,
ІІ місце – «Ветеран-Лучеськ»,
ІІІ місце – ВІК «Волинь».
Переможці, призери та учасники отримали кубки, медалі, грамоти, дипломи і подарунки від організаторів змагань.

tilkyrazom

Залиште коментар