Школа – душа села

В школі села Дольськ Турійського району свято – тут новенька музична апаратура. Проект громада реалізувала спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Презентував результати співпраці радник голови Волинської обласної ради, очільник фракції УКРОП у Волиньраді Вячеслав Рубльов. 
Попри те, що освітній заклад маленький – тут навчається 51 учень – школа є душею села. Аби показати як діти використовують нове обладнання в школі організували концерт.

«Ми неодноразово чули про проекти Фонду. Вирішили й собі написати проект і успішно його реалізували. У нас дуже талановиті школярі, а така підтримка їх окрилює ще більше» , – розповідає директор закладу Руслана Рудець.

В депутата обласної ради директорка просить замінити дошки в школі. Їх усього 5, але їм уже чи не півстоліття. Вячеслав Рубльов каже: дошки обов’язково замінять на сучасні, магнітні. Крім того, в співпраці з Турійською об’єднаною територіальною громадою працюватимуть над тим, аби в школі замінити вікна на енергоощадні.
«Такими маленькими кроками ми розбудовуємо села. Адже люди бачать, що в населених пунктах вирує життя, що їх підтримують. Ми спільно з вами, разом з Ігорем Палицею, з Фондом, будемо продовжувати працювати, аби наше майбутнє – наші діти отримували найкращі умови», – підкреслив Вячеслав Рубльов.

Оксана

Залиште коментар