«Душу зцілює добро» – вважають організатори виставки у Луцьку

Виставку творчості людей з особливими потребами «Душу зцілює добро» відкрили у приміщенні луцької бібліотеки-філії №10. 

Організатори – ВОБОСІ «Астом-Волинь» – мали на меті за допомогою заходу привернути увагу громади міста до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями. Голова організації Катерина Мельник наголосила, що присутність авторів робіт свідчить про те, що ці люди сильні духом, вони продовжують жити і творити прекрасні речі. 

Окрім ВОБОСІ «Астом- Волинь», на виставці були представлені роботи членів благодійної місії «Сонце любові», Центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя», Волинської обласної організації УТОГ, Волинського обласного фонду «Інваліди Чорнобиля Волині».  Організатори запросили представників духовенства, благодійних організацій, владних структур.


Митрополит Волинський і Луцький владика Ніфонт зазначив, що з благословення Божого створила організацію «Астом-Волинь» Лідія Сташко, якої не стало у лютому. І дуже добре, що організація продовжує свою діяльність та знаходить підтримку в благодійників, меценатів та церкви: як фінансово, так і духовно. 

Особливо подякувала за допомогу керівник «Астом-Волинь» Катерина Мельник народному депутату Ігорю Палиці та благодійному фонду, засновником якого він є. 
Своєю чергою, заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич розповіла: «Роботи, продемонстровані сьогодні, свідчать про те, що в серцях авторів панує любов, іскра, якою вони освячені згори. Така творчість дає їм радість і можливість починати новий день з вірою та надією. Ігор Петрович підтримав програму, скеровану на підтримку стомованих хворих. Впродовж року сума допомоги склала 50000 гривень. Наступного року усі соціальні проекти, започатковані у 2013, продовжуватимуть діяти, фінансування на них не скорочуємо, а навпаки –збільшуємо». 

Ірина Констанкевич передала Катерині Мельник сертифікат, який підтверджує функціонування програми підтримки членів «Астом-Волинь» у 2014 році. Також заступник голови правління фонду зазначила, що до Міжнародного дня інваліда, який відзначають у світі 3 грудня, уже придбано перші 500 продовольчих наборів, які будуть роздані  впродовж наступного тижня. 

Подякував за допомогу місту і начальник управління охорони здоров’я Федір Кошель. Він зазначив, що благодійний фонд закупив колоноскопи для міських лікарень. Це медичне обладнання, на якому пройшли обстеження сотні лучан, дозволяє виявити хворобу на ранній стадії та уникнути важких наслідків.

Redaktor

Залиште коментар